První dáma techna Nicole Moudaber vystoupí poprvé v Praze

Narozená v Nigérii, vyrůstající v Libanonu, v současnosti žijící v Londýně, ale spíše na nekonečné světové tour. I tak se dá v rychlosti popsat první dáma světového techna, respektovaná producentka a djka s divokou tmavou kšticí Nicole Moudaber.

Exotické kořeny se promítají i do hudby, její typický vášnivý zvuk se pohybuje mezi rázným tech housem a na perkusy bohatým technem. K B2B setům ji i několikrát ročně vyzývají legendy jako Carl Cox nebo Dubfire.

V Praze si odbude svou premiéru v pátek 17. května, kde jinde než v Roxy. Nicole vlastní label Mood Records, uvádí několikrát oceněnou vlastní rádiovou show „In The Mood“ (po celém světě přes šestnáct milionů posluchačů), ale především neúnavně zásobuje hudební svět vynikající produkcí přesahující hranice žánru (např. feat. Skin – „Someone Like You“ přijatá na Grammy 2016) a barevnými, ale nekompromisními sety.

Díky svému djskému umu dostala již na několika světových festivalech možnost kurátorovat vlastní stage pod názvem MoodZone. Pátek 17. května bude podle všeho patřit do must go kalendáře všech českých techno fans. 

You may also like...