První letošní Autosalon: Nový Peugeot e-2008, Jeep Wrangler a mnohem víc ve středu na Prima COOL

Sledujte první Autosalon letošního roku ve středu 6. ledna ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 9. ledna v 9:05 na Primě nebo ten samý den ve 23.15 na CNN Prima NEWS.

Koronavirus, lockdown – zdálo by se, že letošní zima bude pěkná otrava. Pořad Autosalon ale poradí, jak se zabavit. Můžete vyrazit trénovat driftování neboli jízdu bokem. Jak na to, převedeme s novým BMW řady 4.

Auta se dnes podobají jako vejce vejci. Také značně vyměkla, takže už nevydrží to, co dřív. Naštěstí existují výjimky. Jednou z nich je Jeep Wrangler. S uzávěrkami diferenciálů a terénními gumami nás nezastaví ani tankodrom!

310 kilometrů – hodně, nebo málo? Každopádně tolik na jedno nabití ujede nový Peugeot e-2008. Na elektromobil jde o slušný výsledek. Jde ale o papírovou hodnotu, tak jsme zvědaví, jaká bude realita.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...