Autosalon 46 ve středu na Primě : Mazlíci se vozí v Subaru Outback, Audi A3 Sportback jako otázka prestiže

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon nově ve středu 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 14. listopadu v 8.25 na Primě, případně ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

Ekologie, nebo vášeň? Co chceme od automobilů víc? A jak se k problematice zelené dopravy staví Cupra? Odpověď je jednoduchá… V tomto díle pořadu Autosalon budeme testovat, ověřovat, kochat se, šokovat… Přidejte se!

Zdálo by se, že doba si žádá jen čistě ekologické a úsporné automobily. Ale pak najednou blesk z čistého nebe – Cupra Formentor. 310 koní, pohon všech kol a za volantem čistá radost a nadšení. A kdyby jen to. Vypadá naprosto úchvatně, takže tento krok španělské automobilce určitě pochválíme.

Subaru Outback zraje jako víno. Možná to není ten nejkrásnější vůz na silnici, ale pokud jde o podvozek, motor, převodovku a jízdní vlastnosti, nechává většinu svých konkurentů daleko za sebou. Během tohoto testu zažijete i crash test. Šokem určitě bude, že ve voze nebudou sedět lidské figuríny, ale půjde o domácí mazlíčky – pejsky! Na vlastní oči uvidíte, co se se zvířetem stane, pokud ho v autě přepravujete špatně. Ukážeme samozřejmě správné způsoby přepravy. První psí crash testy v českých televizích – to si nemůžete nechat ujít.

Audi A3 Sportback – nabité technikou, osobitým stylem, ale taky poměrně sebevědomou cenovkou. Vyplatí se na stůl vysázet požadované peníze? Nenajdeme v rámci konkurentů zajímavější, a stejně společensky prestižní automobil? Mimochodem, Audi letos slaví 40 let systému Quattro – i o tom bude řeč.

A vyrazíme na stavbu. Budeme betonovat o sto šest! Když totiž vzniká dálnice, je nutné postavit v její blízkosti provizorní, dočasnou betonárku – to málokdo ví. Mrkneme na nákladní auta, co tady jezdí, ale i na pár strojů z dálniční stavby. Ukážeme taky jeden z nejdražších úseků dálnice v České republice. Původně měl být úplně obyčejný, ale pak se pár set metrů vyšplhalo do astronomické výše. Prostě katastrofa. Zjistíte proč!

Takový bude premiérový pořad Autosalon.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...