PSH startují na koncerty zdarma po středních Čechách „Pobřežní hlídka Tour 2020“

Přestože zrušené festivalové léto udělalo čáru přes rozpočet všem fanouškům koncertů pod širým nebem, o hudbu rozhodně nepřijdou. Středočeský kraj se rozhodl podpořit jednu z předních pražských kapel PSH a pomoct jim v červenci a srpnu vyrazit nejen po břehu Vltavy na POBŘEŽNÍ HLÍDKA TOUR 2020. Na 11 zastávkách si tak můžete užít jejich největší pecky i hity z nové desky. Série koncertů, které si fanoušci můžou užít zdarma, začínají již ve čtvrtek 16. 7. 2020.

Legendární hiphopeři PSH (Peneři Strýčka Homeboye) ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik nesložili ruce do klína a rozhodli se, že jako náhradu za zrušené tradiční letní festivaly naservírují svým fanouškům pár hudebních zážitků přímo pod nos. Průřez toho nejlepšího z jejich tvorby od 90. let 20. století a adrenalinem prošpikované skladby z nového a zároveň posledního alba Debut, zazní na 11 místech především Středočeského kraje a jeho koupalištích, náplavkách,  kempech i na ostrůvcích kolem Vltavy na jedinečné POBŘEŽNÍ HLÍDKA TOUR 2020.

První zastávka bude 16. 7. ve Skochovicích v Klubu Lávka, následovat budou 17. 7. Rakovník na Tyršově koupališti, 23. 7. Zruč nad Sázavou, 24. 7. areál Vrchbělá u Bělé pod Bezdězem, 6. 8. Radava, 7. 8. Lázně Toušeň u baru Oddechoff, 12. 8. jezero Konětopy, 13. 8. Mělník na Náplavce, 14. 8. Vodní svět v Kolíně, 15. 8. Autokempu Nová Rabyně a tour zakončí 26. 8. koncertem v Českém Krumlově. V Konětopech, Skochovicích, Rakovníku, Radavě. V Mělníku a Kolíně budou PSH krýt na podiu záda i kapela Reginald & Sofian Medjmedj. Ze Skochovic, Konětop a Rabyně si navíc naladíte živý koncert na Radiu Spin

Do Skochovic a zpět vás pohodlně doveze parník Hamburg, který bude vyjíždět z pražského Rašínova nábřeží v 17. hodin a zpět ze Skochovic ve 22.30. Lístky v hodnotě 250 Kč je možné pořídit přes www.goout.cz. Na palubě vás do správné atmosféry naladí DJ Poeta z Radia Spin. Další možnosti vodní dopravy budou na zastávky Radava a Rabyně, kdy budou parníky svážet z Orlické přehrady, respektive ze Slap v případě Rabyně.

PSH s sebou nepřivezou jen tak nějaké pódium. Hrát budou na vytuněném hudebním voze Red Bull Saurus, který dokáže zajistit dokonalý zvuk a vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Vezměte karimatky, spacáky, stany, hamaky i lodičky (některé koncerty je možné sledovat přímo z lodi) a dorazte se bavit. Koncerty jsou zdarma, platí se pouze vstup do míst, která jsou běžně zpoplatněna. Informace k lodním, lístkům a provozu lodních linek, dostanete v jednotlivých kempech.

Informace k jednotlivým zastávkám POBŘEŽNÍ HLÍDKA TOUR 2020 sledujte na Facebooku PSH.

Foto: David Turecký

You may also like...