Astrologova středa 15.7.2020 – Pravdivost

Tlak se stupňuje. Jaký? Tlak na pravdivost, konkrétnost a přesvědčivost. Slunce se dostává do opozice s Jupiterem a Plutem v Kozorohu. Na jednu stranu potřebujeme myslet, slyšet, mluvit pravdu, hodnoty a jistoty. Na druhou stranu to potřebujeme žít. Nespokojíme se s málem a jdeme na to a do toho. Luna v Býku v trigonu s kozorožími planetami nám ukazuje, že to vlastně jde.

Je také čas, ve kterém oddělujeme pravdu od lží, iluzi od skutečnosti. Planety v Kozorohu se nerýpají v detailech, ale chovají se velmi mentorsky. Říkají Toto si nech, toto vezmi s sebou a tohle zanech na břehu před vyplutím.
Opravdu se zdá, že dneska je nakročeno k tomu, abychom se slušně dokázali vyznat v tom, čím žijeme, v procesech, kterých se účastníme a snad i poněkud lépe vidíme do lidí kolem nás. Každopádně lépe odhadujeme jejich reakce. K tomu napomůže i sextil Luna – Neptun.

Konjunkce Mars – Cheiron nás opět vrací do minulosti. Ke všemu, co jsme pokazili a pokřivili i když jsme se snažili o opak. V jistém smyslu dostáváme druhou šanci. Na jiném místě, v jiných podmínkách a s dalšími lidmi.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...