Reality show Farmář hledá ženu se vrací na obrazovky TV Prima

Seznamte se s osmi statečnými farmáři, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky hlavního kanálu Prima. Už ve čtvrtek 29. 7. ve 21.40.

Legenda je zpět! Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě. Seznamte se s osmi statečnými, kterým můžete už dnes večer napsat a zabojovat o jejich srdce.

Dlouho očekávané je tady: Startuje další řada oblíbené reality show. Vyberte si svého favorita mezi osmičkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu, aby našli lásku a štěstí. Kdo z nich se bude probírat dopisy od obdivovatelek, a kdo ostrouhá? Koncept reality show zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící aspekty celé reality show. Štáb se nyní vydal natočit medailonky s farmáři, kteří potřebují drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat. Farmáři k sobě hledají partnerku do nepohody, která by pomohla s hospodářstvím i realitou venkovského života. Na koho se můžete těšit tentokrát? Vyvoleného partnera pro život hledá tentokrát tato osmička:

Josef Kučera (28) hledá především ženu tolerantní a pracovitou, se kterou by se rád smál.
Jan Johanides (47) touží po ženě, která by s ním sdílela lásku k půdě, pomohla mu rozvíjet společné hospodářství.
František Mařík (36) pro vztah změní klidně i strukturu své farmy. Hledá spřízněnou duši pro život a udělá pro to vše.
Zdeněk Slouka (36) chce s novou partnerkou po boku prožít život naplno.
Pavel Pollreich (57) hledá ženu, se kterou by sdílel lásku k přírodě.
Antonín Čangel (32) touží po ženě, která by mu pomohla s chodem sklárny i hospodářství.
Andrea Viznerová (38) věří, že najde tolerantního pohodáře s dobrodružnou povahou.
Tomáš Jelen (41) hledá mámu pro své syny a partnerku pro život.

Chcete se o farmářích dozvědět víc? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu, kterým vás provede Laďka Něrgešová tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících poslat svůj dopis, pro vás bude opravdovým oříškem.

Máte chuť se seznámit? Pak pište na www.iprima.cz/castingy, případně na adresu FTV Prima, Vinohradská 3217/167, 10000 Praha 10 a obálku označte heslem Farmář

You may also like...