Autosalon 5 ve středu na Primě: Auto na dálkové ovládání, kompakt Renault Clio s elektromotorem, limitky od Mazdy

Sledujte Autosalon ve středu 3. února ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 6. února v 9.05 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

Na hory se nesmí, do školy taky ne, tak zůstaňte u televize a bavte se tím, co pro vás připravil tým Autosalonu. A že toho není málo. Tady je malá ochutnávka toho nejlepšího, na co se můžete těšit – už ve středu.

Každý malý, ale i velký kluk si přeje auto na dálkové ovládání. Stoupnout si na parkoviště a odreagovat se tím, že bude čudlíky dávat povely dopředu a dozadu. Jedno takové dospělé auto na dálkové ovládání pro vás máme. Jmenuje se Hyundai Tucson. Má 230 koní a kosmický design – tak uvidíme, zda bude stejně kosmická i jízda.

Renault se hodně angažuje ve formulových závodech i těch elektrických. Znát je to na jeho sériové produkci. I jeho malý kompakt Clio dostal pod kapotu elektromotor. Měl by tak být rychlejší než jeho benzínoví sourozenci a mít i nižší spotřebu. Mimochodem, uvnitř se hodně podobá Tesle. Víc už ale prozradíme v redakčním testu.

Na začátku byl korek, pak nákladní tříkolka, a teprve potom se objevil první automobil, a to ještě v kategorii minivozů. Tak se dá ve zkratce povědět příběh automobilky Mazda. My si ho ale rozebereme podrobněji a také se zaměříme na současnost. Čeká vás totiž dvojitý test modelů 6 a CX-5. A půjde o limitované edice.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...