Šestý díl pořadu Na houpačce je speciál ke Dni matek

Rodinný život představuje základ spokojeného života. Chcete ten váš vylepšit také? Pak sledujte pořad Na houpačce. Šestý díl rodinného pořadu sledujte už v sobotu 8. května v 17.55 na Primě.

Každý, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, jistě uvítá nový magazín Na houpačce. Týdeník plný inspirace, nápadů, ale také zábavy a toulek po České republice.

Nejprve si prohlédneme středočeský srub v Línech. Zjistíme, jaké řemeslo přežije věky a proč je důležité rekonstruovat podle tradičních metod. Kromě toho si vyrobíme překvapení pro maminku, řekneme si, proč slavit tak významný den alespoň pusou a kde se vlastně vzal svátek maminek? Abyste byli v obraze, Eva vám vysvětlí nejen jeho historii, ale také to, kdo se o jeho slavení v Česku zasloužil. Věřte, že přesně tyto informace se vám budou hodit, a zjistíte, že právě tato oslava má svůj hluboký historický smysl.

Víte, že si můžete ušetřit práci a z jednoho hrnce připravit rajskou polévku i omáčku? Zdravou, jak také jinak. Navíc tento tip vám ušetří čas při přípravě večeře.

Mrkneme se do Egypta a popovídáme si s Češkou, která zde zachraňuje zatoulané psy. Zdravě si zacvičíme a v neposlední řadě se budeme bavit se třemi generacemi maminek. Co si předávají a v čem spočívá síla žen?

Na závěr je dobré zmínit židovské přísloví: „Bůh nemůže být všude, tak stvořil matky.“ Přesně v tomto duchu si užijte následující neděli a nezapomeňte – popřát své mamince.

Po pořadu Na houpačce bude následovat krátké okénko Eva testuje, ve kterém budou diváci testovat v domácích podmínkách produkty, které Evu v průběhu přípravy pořadu zaujmou. Praktické rady tedy budou obsaženy v každé minutě obou pořadů. Vždy v sobotu se diváci mohou těšit na rady, tipy a inspiraci pro zdravý životní styl i duševní pohodu celé rodiny. Každý díl je natáčen v krásném prostředí českého venkova.

Foto: FTV Prima

You may also like...