ŠKODA AUTO – bezbariérová mobilita

V pátek 29. března představila ŠKODA AUTO v autosalónu na Jarově aktivity, kterými pomáhá v oblasti bezbariérové mobility. Na pozvané hosty čekaly novinky z programu ŠKODA Handy s ukázkou vozu na plně ruční ovládání a informace o nově zahájených partnerstvích, které pomohou zlepšit kvalitu života hendikepovaných.

ŠKODA Handy podporuje osoby se zdravotním postižením a jejich rodiny už od roku 2010. V roce 2018 bylo zákazníkům dodáno 666 nových upravených vozů, od roku 2010 má ŠKODA Handy 3800 klientů.

ŠKODA Handy centra pomáhají zákazníkům například s výběrem vhodného vozu a jeho úpravách, s financováním vozů, poskytují komplexní servis a zákazníkům asistují při zpracování žádosti o státní příspěvky. 

ŠKODA AUTO je v roce 2019 opět hlavním partnerem Centra PARAPLE.  Centrum bylo založeno v roce 1994 Svazem paraplegiků a Zdeňkem Svěrákem.

Ing. Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO ČR a Mgr. Michal Kadera, vedoucí vnějších vztahů předali Štěpánce Antošové, zástupkyni ředitele Centra PARAPLE, dva speciálně upravené vozy Škoda Octavia Combi. 

Foto: Petr Brodecký

You may also like...