Veletrh FOR BIKES slaví jubileum, 10. ročník

Tři dny od 29. do 31. března 2019 patří v pražských Letňanech nadšencům všech typů kol a cyklistiky. Právě tam probíhá jubilejní 10. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice.              V prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA se v rámci kulatého výročí FOR BIKES chystá celá řada novinek.

Desáté výročí FOR BIKES si zaslouží řádnou oslavu. Proto pracujeme na tom, aby si to maximálně užili jak vystavovatelé, tak i návštěvníci. Připravujeme originální doprovodný program, při kterém si budou moci lidé odpočinout, načerpat inspiraci a dozví se zajímavé novinky,” řekl Lubor Tesař, manažer veletrhu. Oslavovat do Letňan přijde také celá řada známých osobností ze světa kol, jedním z nich je například několikanásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek, který se opět stal ambasadorem akce a návštěvníkům se představí i v roli spolukomentátora veletrhu s Kateřinou Nekolnou. Profesionální i amatérští cyklisté se opět mohou těšit na pět hal plných kol a všeho, co k cyklistice neodmyslitelně patří. K vidění budou novinky významných světových i domácích značek, a to jak ve sportovních řadách, tak i v odvětví rekreační cyklistiky.

Návštěvníci budou vyhrávat

V rámci oslav 10. výročí chystají organizátoři atraktivní lákadlo pro návštěvníky v podobě losování výher. Připraveny jsou mimo jiné dvě hlavní ceny, tedy dvě kola, které si dva šťastlivci odnesou z PVA EXPO PRAHA domů. Pro tuto vzácnou příležitost si společnost Universe Agency připravila celoodpružené horské kolo Author A-Ray 29 a elektrokolo Author Engine 29 v celkové hodnotě 100 tisíc korun.

Neodmyslitelnou součástí veletrhu FOR BIKES jsou i závody na silničních a horských kolech, soupeřit budou i borci na MTB a trialových kolech uvnitř hal. Návštěvníci se mohou těšit i na druhý ročník exhibičního klání na “skládačkách” Brompton. Připraveny budou pochopitelně i testovací dráhy – pro děti, horská kola i elektrokola. Pro elektrokola bude k dispozici i dráha venkovní před vstupem, kde bude možno si vyzkoušet i koloběžky.

Foto: Petr Brodecký

You may also like...