Škoda Auto zveřejňuje video upoutávku na nový Kodiaq a oznamuje světovou premiéru

Škoda Auto odhaluje první detaily druhé generace modelu Kodiaq prostřednictvím video upoutávky. Zcela nové SUV, u kterého byly použity stylistické prvky nového designového jazyka značky Škoda Modern Solid, přichází se svěžím designem karoserie i interiéru. Světová premiéra je naplánována na 4. října od 18:45 SELČ a bude vysílána živě v anglickém a českém jazyce prostřednictvím platformy Škoda Storyboard a na  YouTube a X profilech značky Škoda. 

Video upoutávka odhaluje klíčové novinky, mezi které patří nový nápis Škoda na pátých dveřích, který je v souladu s novou firemní identitou značky Škoda, zcela nový interiér s multifunkčními ovladači (Smart Dials) a volič převodovky umístěný na sloupku řízení pod volantem. Tato vylepšení doplňují svěží prvky designového jazyka Modern Solid.

Škoda nedávno oslavila tři miliony vyrobených SUV. Jubilejním kusem byl právě vůz Kodiaq, který nově nabízí řadu úsporných pohonných jednotek, které nově zahrnují také plug-in hybridní verzi s dojezdem na elektřinu více než 100 km.

Zdroj: Škoda Auto

You may also like...