Skvostné vánoční cukroví se už chystá U Prince

Cukroví patří k Vánocům stejně jako kapr nebo stromeček. Kdo by nemiloval linecké, kokosky, vanilkové rohlíčky nebo vosí hnízda. Cukroví je delikatesa celého adventu.

Pokud je člověk časově vytížení či není zručný v kuchyni, nemusí si odpírat sladký symbol Vánoc. Míst k prodeji je od řetězců až po cukrárny mnoho. Jedno místo je ale výjimečné a nabízí neuvěřitelně skvostné kousky. Řeč je o ikonickém domě U Prince na Staroměstském náměstí. Právě zde je možné cukroví vyzvednou od 1.12. a do 23.12.2022. V nabídce jsou klasiky prodávající se po 1 kg. Nechybí ovšem také griliášové tyčky, pistáciové kuličky či čokoládové kuličky. Všechno cukroví připravuje šéfcukrář Vojta Řehák z těch nejkvalitnějších surovin a díky jeho umu jsou jednotlivé kousky detailně propracované. V nabídce je také domácí máslová vánočka, která se rozplývá na jazyku. Milovníci domácího vaječňáku jistě zvolí vyhlášený Black Angel’s Vaječňák, který je tajemně báječný.


Ideální program adventu. Projít se Starou Prahou, potěšit se trhy a betlémy. Stavit na svařák U Prince a vyzvednout si předem objednané cukroví. Nikdy nebyla příprava cukroví příjemnější a tematičtější. Cukrátka se pečou jen pár metrů od toho nejkrásnějšího a největšího vánočního stromu u nás. Takže U Prince se nabízí to nejvánočnější cukroví vůbec. Proč ho tedy nezkusit. Vánoce budou hned sladší!

Celá nabídka cukroví tady: bauergroup.cz/eshop/prodej-vanocniho-cukrovi1 kg cukroví stojí 1390 Kč.

You may also like...