Astrologovo pondělí 14.11.022 – Z krize k uvolnění

Podle hvězd jsme minulý týden byli dost zatížení, navíc jsme si často vzali toho na záda více než uneseme. Naše procesy ukázaly hloubky a vyčlenily zuby. Zadumaný račí víkend nepřinesl nic zajímavého a vedl spíš k tomu, abychom si udělali pořádek. Zdá se, že je co zjednodušovat. Na svá trápení jsme viděli prostřednictvím trigonů Venuše, Merkuru a Slunce s Neptunem.

Nastupující týden vytvoří trigony těchto planet s Jupiterem, tam většina z nás porozumí, pocítí podporu a podnikne už konkrétní kroky. Retrográdní Jupiter je nyní zajímavým hráčem. Vrátil se na několik týdnů do Ryb, aby nám připomněl myšlenky a zážitky jara. Možná jsme měli plány a předsevzetí u kterých jsme zůstali na půl cesty nebo se nedovedli projevit. Nyní dostáváme příležitost to dotáhnout do konce.
Vlivem trigonů Slunce, Merkuru a Venuše s Jupiterem a Neptunem se nad námi vznáší atmosféra letargie, benevolence, otevřenosti a pochopení. Jsou to podmínky, jichž bychom měli využít k něčemu důležitému co si už nějaký čas schováváme v šuplíku.

Aspektem dneška bude sextil Merkur – Pluto a jeho vliv na naše vnímání světa. Po několika dnech se probral Merkur a my si všímáme detailů v našem životě. Zajímají nás vyjádření, slova, postoje, ale i peníze, obchody a vztahy. Nejde nám ani tolik o rovnováhu jako o to, aby bylo viděno, vyřčeno a ukázáno všechno, o čem si myslíme, že je podstatné.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...