Snookerová ikona vypráví svůj příběh v novém exkluzivním filmu Warner Bros. Discovery

Způsobil revoluci ve snookeru a překračuje hranice tohoto sportu jako nikdo jiný. Je bezpochyby nejlepším hráčem snookerové historie. A nyní Ronnie O’Sullivan exkluzivně pro Warner Bros. Discovery vypráví svůj příběh vlastními slovy.

Seventh Heaven – evropská premiéra 15. října na Eurosportu a discovery+ – dokumentuje kariéru sedminásobného mistra světa. Ikona snookeru se vrací ke klíčovým momentům, které utvářely jeho bohatou kariéru. Od chvíle, kdy jako sedmnáctiletý mladík vstoupil na scénu na mistrovství světa ve snookeru v roce 1993, až po letošní rekordní sedmý titul mistra světa.

V celovečerním filmu, v němž není žádné téma zakázáno, se Ronnie rozpovídá o tom, jak se v letech, kdy se formoval jako špičkový sportovec, obešel bez otcova vedení, jak mu pobyt v léčebně změnil život a jaký pozoruhodný vliv měl na jeho hru renomovaný psychiatr Steve Peters. 

Seventh Heaven (Sedmé nebe): Originál Eurosportu

V první části pořadu Seventh Heaven se moderátor Eurosportu Alan McManus podívá do Ronnieho milovaného Epping Forest v Essexu, kde si šampion Masters z roku 1994 zahraje s „Raketou“ a zavzpomíná na důležité momenty Ronnieho kariéry od začátků až do čtvrtého titulu mistra světa v roce 2012.

O’Sullivan vzpomene na slavnou nejrychlejší 147 historie, kterou zahrál v roce 1997, a poté se zamyslí nad strkem levou rukou, kterým popudil Alaina Robidouxe, a který vyvolal všeobecnou kritiku. Ve stejné epizodě současná světová jednička hovoří o tom, jak mu v dospívání chyběl otec, což vedlo k užívání návykových látek a období odvykací kúry. Epizodu uzavírá překvapivý vzkaz od snookerového velikána Raye Reardona, a Ronnie zkoumá, jaký vliv měl na jeho kariéru psychiatr Steve Peters.

Ve druhé polovině filmu se O’Sullivan poprvé od památného zisku sedmého titulu mistra světa vrací do divadla Crucible. Spolu s McManusem vzpomínají na pátý titul mistra světa po finálové výhře nad Barrym Hawkinsem v roce 2013 a na prohru s Markem Selbym ve finále v následujícím roce.

Rozhovor se poté přesune do roku 2020, kdy Ronnie O´Sullivan vybojoval šestý titul mistra světa, když předtím v dramatickém a vzrušujícím semifinále zdolal Selbyho 17:16. Seventh Heaven vrcholí vzpomínkami na sedmý titul mistra světa, který Ronnie O´Sullivan získal letos na jaře po emotivním finále s Juddem Trumpem, odhalí vztah otce s jeho dětmi a na závěr přijde řada na bilanci neuvěřitelné kariéry, která jako by nevykazovala žádné známky konce.

Bezkonkurenční snookerové vysílání na Warner Bros. Discovery v sezoně 2022/2023 

Warner Bros. Discovery přináší nejkomplexnější snookerové vysílání s přímými přenosy ze všech turnajů Triple Crown – UK Championship, Masters a mistrovství světa – a také z populární série Home Nations Series, kterou rovněž vysílá živě na svých platformách.

Snookerová sezóna pokračuje ve velkém stylu turnajem Northern Ireland Open, prvním ze čtyř turnajů Home Nations Series, který bude od 16. října vysílán živě a exkluzivně na platformách Warner Bros. Discovery včetně Eurosportu a Eurosport App.

Ronnie O’Sullivan photographed at Grove Academy on 6th April 2022 for Eurosport/Discovery+.

Snookerové osobnosti Ronnie O’Sullivan, Jimmy White, Alan McManus a Neal Foulds a moderátoři Rachel Caseyová a Radzi Chinyanganya budou po celou sezónu nabízet odborné analýzy a postřehy, zatímco digitální platformy Eurosportu včetně Eurosport.com nabídnou nejnovější informace, názory a rozhovory, které fanouškům zajistí nejkomplexnější pokrytí tohoto sportu.

Scott Young, SVP Content and Production at Warner Bros. Discovery Sports: „Uvedení Seventh Heaven na našich platformách v celé Evropě je dokonalým způsobem, jak povzbudit chuť sportovních fanoušků před novou snookerovou sezónou. Díky našemu exkluzivnímu blízkému vztahu s Ronniem a dosud neviděným záběrům, nabízí film fascinující pohled na jednu z nejzajímavějších postav sportu.“

Spolu s rozsáhlými celosezónními živými přenosy společnosti Warner Bros. Discovery a širokým digitálním pokrytím, Seventh Heaven dokonale doplňuje naši nabídku a zajišťuje, že naše platformy jsou cílem fanoušků snookeru v celé Evropě.“

V roce 2016 Eurosport podtrhl svůj status Domova snookeru, když podepsal desetiletou smlouvu s World Snooker na vysílání všech hlavních turnajů snookerového kalendáře, včetně Home Nations Series, Masters a mistrovství světa.

You may also like...