Společnost JRD zkolaudovala exkluzivní rezidenční projekt Císařská vinice

JRD Real Estate úspěšně zkolaudovala projekt Císařská vinice. V rezidenčním komplexu na jižním svahu Prahy 5 vzniklo sedm rodinných domů a dva bytové domy, které nabízí celkem 69 bytových jednotek a několik prostor pro komerční využití. Projekt, který se může pochlubit moderními šetrnými technologiemi a záštitou slavných architektů, je ze 70 % vyprodaný.

Všechny prostory jsou vybaveny systémem šetrných technologií, který budoucím obyvatelům zajistí nejen zdravé vnitřní prostředí a zdravé bydlení, ale také energetickou úsporu. „Snažíme se o to, aby naše projekty byly maximálně energeticky úsporné a zároveň komfortní. V Císařské vinici proto najdete například systém řízeného větrání s rekuperací tepla nebo stropní chlazení s aktivací betonového jádra, které je příjemnější a energeticky šetrnější než klasická klimatizace,“ vysvětluje Petr Valeš, ředitel produktového managementu JRD Real Estate.

Kromě toho má za sebou Císařská vinice řadu slavných jmen. Celému rezidenčnímu souboru vdechl podobu tým architektů a inženýrů z ateliéru Podlipný Sladký architekti. O špičkové standardy základního vybavení se zase postaralo designérské studio Olgoj Chorchoj. Zahradám a veřejnému prostoru se potom věnoval zahradní architekt Ferdinand Leffler.

Promyšlené propojení vnitřních prostor s exteriérem je viditelné na každém rohu. Každý z bytů má balkon nebo velkou terasu, byty v přízemí také předzahrádky. Rodinné domy disponují krásnými zahradami orientovanými na jih. Výhledy se otevírají do zeleně zastoupené zelenými střechami, zahrádkami, vinicí a připravovaným parkovým areálem. Zde bude umístěn vinný sklípek, který bude přístupný jen rezidentům. V blízkosti Císařské vinice naleznou rezidenti další rozsáhlé plochy zeleně, skýtající řadu příležitostí ke sportovnímu vyžití, včetně cyklostezek, inline dráhy nebo golfového hřiště.

„Císařská vinice je jedno z posledních míst poblíž centra a zároveň uprostřed zeleně, kde bylo možné postavit takovýto rezidenční areál. Máme radost, že je o projekt zájem, a to nejen ze strany našich klientů, ale i odborné veřejnosti,” uvádí ředitel projektové realizace JRD Real Estate Jiří Sládek a dodává, že se v projektu, který za svůj přínos v oblasti udržitelné architektury získal již několik ocenění, podařilo prodat 70 % bytů ještě před kolaudací.

You may also like...