Startuje největší turnaj v historii Laser Game

23. 3. 2019, odstartovaly přihlášky na druhý ročník Mistrovství Česka a Slovenska v Laser Game.

Hlavní horkou novinkou letošního ročníku je bezpochyby to, že vítězný tým si odnese výhru 100.000 Kč. Počet týmů v jednotlivých Arénách je letos neomezený.

Týmy se mohou registrovat on-line, kvalifikační zápasy mají 2 kola a lze je odehrát v 16 Arénách v Česku a na Slovensku.

Každý tým odehraje v 1. kole 3 zápasy proti ostatním týmům v domácí Aréně, ve které se registruje. Do druhého kola postupuje polovina nejlepších týmů, kde odehraje každý tým další 2 zápasy.

Postupující vítězné týmy z jednotlivých Arén mají proplacené jídlo a ubytování v hotelu po čas Mistrovství v Košicích (2 dny), a dostanou také příspěvek na dopravu.

Registrace končí 14. 5., první kolo začne 16. 5. 2019.
Termíny: https://www.mcslg.cz/terminy/

O Laser Game

Laser Game je jednou z nejmodernějších a nejzábavnějších sportovních her tohoto tisíciletí. Během posledních několika let bylo jen v Česku a na Slovensku otevřeno více jak 50 Arén.

To se dosud žádné jiné hře nepovedlo.

Co je Laser Game?

Pokud chcete zkusit něco nového, nový typ zábavy, u které se královsky pobavíte a zároveň si zasportujete, Laser Game je ideální volbou!

Běháte v Aréně, ve které je kromě osvětlených překážek téměř dokonalá tma, kolem vás hustá mlha, krčíte se za překážkami a střílíte po ostatních protihráčích, které se snažíte zasáhnout dříve, než oni zasáhnou vás. A to vše za doprovodu vámi vybrané hudby!

V Aréně jsou osvětlené pouze překážky, mezi kterými se skrýváte. Zásah od protihráče vůbec nebolí, protože jsou zásahy snímány za pomocí elektroniky na vestě, kterou máte na sobě.

Laser Game je tedy zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 5 let, studenty, rodiny s dětmi, firemní teambuildingy, oslavy, nebo jako originální zábava s kamarády.