Stylový večírek Celebration v hotelu Andaz Prague

Čtvrteční večer 2. prosince 2022 plně patřil večírku CELEBRATION, kdy hotel Andaz Prague přivítal pozvané hosty z řad klientů a partnerů. 

Hotel Andaz Prague, za mediální podpory VOGUE CZ, připravil pro své klienty, obchodní partnery a přátele, skvělý večírek ve stylu CELEBRATION, protože je stále co oslavovat, a není lepší příležitosti než na párty strávit čas v příjemné a inspirativní atmosféře. A skutečnost, že hotel Andaz Prague úspěšně působí na pražském hotelovém trhu již celý rok, byla jen posledním impulsem, pro přípravu skvělé a netradiční akce, o které se bude ještě dlouho mluvit.

Večer úžasně zahájila jedna z tváři hotelu – Jitka Schneiderová, jenž posléze uvedla ředitelku hotelu, paní Doris Hecht, která všechny hosty večírku oficiálně přivítala, a poděkovala všem za jejich přízeň. Poté si již všichni zúčastnění mohli vychutnat kulinářské hody, připravené restaurací ZEM, sídlící v hotelu Andaz, ale hlavně se pobavit, zatančit i zazpívat se skupinou Charly’s Angels, jenž Prahu poctila přítomností pouze kvůli této akci, a přiletěla kvůli svému vystoupení z Paříže.


Věříme, že tento večírek byl další z mnoha úžasných akcí v hotelu Andaz Prague, a rádi Vás o nich budeme informovat.

Luxusní lifestylový hotel Andaz Prague se nachází v samém srdci historického centra Prahy, v ikonickém Cukrovarském paláci, a jeho výstavba byla inspirována bohatou lokální kulturou. Neopakovatelná pražská architektura, zahrnující mnoho epoch, Vás zanechá v úžasu nad dechberoucími výhledy. Pokud budete raději trávit čas odpočinkem uvnitř hotelu, naše pokoje vám poskytnou bezkonkurenční luxus a pohodlí.

V hotelu si můžete pochutnat v restauraci ZEM na avantgardní české bistronomii připravované z místních surovin a doplněné akcenty japonské Izakaya. Následně si užijete vzrušující atmosféru baru MEZ, kde se místní i cestovatelé společně zapojují do dění a vychutnávají si naše signature koktejly prodchnuté dávnou silou a moudrostí české mytologie.

You may also like...