Světová kouzelnická show Magnolia Ondřeje Pšeničky online

Ondřej Pšenička. Dobyl Magic Castle, kouzelnickou “Mekku“ v Hollywoodu. Třikrát uspěl v populární americké magic show Penn & Teller: Fool Us, což se dosud podařilo jenom třem kouzelníkům na světě. Díky unikátní virtuální show Magnolia si vrcholný magický zážitek v podání Ondřeje Pšeničky můžete dopřát online. Stačí se připojit.

Představení Magnolia je designováno exkluzivně pro platformu Zoom a objevuje nečekané možnosti této nejpoužívanější konferenční platformy. Vždy probíhá živě, takže je vždy originální a neopakovatelné.  Pro umocnění osobního zážitku je divácká kapacita omezena na pouhých třicet virtuálních sedadel. Součástí vstupenky je obálka s rekvizitami, s nimiž si publikum může magii přenést až do svých domovů.

Magnolii jsme s mým kreativním týmem vymýšleli 8 měsíců, abychom přinesli českým divákům interaktivní zážitek, který nemá ve světě obdoby. Spolupracovali jsme s kouzelníky ze Španělska, Anglie i USA, programátory z Brazílie a Jižní Afriky, hrací karty pro ni byly navrženy v Chile a vytištěny v Kentucky… Magnolia je zkrátka světová ve všech ohledech,“ říká Ondřej Pšenička.

Aplikace Zoom je zdarma, její stažení do počítače však není nutné. Diváci se mohou připojit i přes webové rozhraní. „K představení není nezbytná ani zapnutá webkamera, ale pokud si jej chcete užít opravdu naplno, vřele doporučujeme ji zapnout. Nemusíte se bát, nebudete ´vytaženi na jeviště´, ale stanete se součástí představení. Jeho nezbytným článkem. Čeká vás interaktivní show, která vás vtáhne navzdory digitálním zábranám,“ vzkazuje Ondřej Pšenička.

Vstupenky na virtuální kouzelnickou show Magnolia jsou k zakoupení na webu Ondřeje Pšeničky na butterflywonderland.cz/magnolia-show

Termíny představení v českém jazyce: 29. 1., 13. 2., 6. 3., 27. 3., 10. 4., 8. 5., 29. 5. vždy v 19 hodin.

Termíny představení v anglickém jazyce: 6. 3. ve 14:00 a 22:00, 27. 3. ve 22:00, 10. 4. ve 14:00 a 22:00, 8. 5. ve 22:00, 29. 5. ve 14:00 a 22:00.

Ondřej Pšenička se věnuje moderní magii od ledna roku 1996. Začínal v kouzelnickém kroužku pod vedením Emanuela Kolenatého a Jiřího Valsy. Je dvojnásobným vítězem juniorského mistrovství republiky. Následně pokračoval v získávání ocenění pod taktovkou česko-švédského kouzelníka Eve’n Alana. Ve čtrnácti letech se setkal s Davidem Copperfieldem (při příležitosti jeho show na pražském Výstavišti) a ukázal mu jedno své kouzlo, které proslulý kouzelník a iluzionista neznal. V roce 2005 Ondřej zanechal studia na ekonomické škole, aby se dal na dráhu kouzelníka. Chuť zlepšovat se ho přivedla na Vyšší odbornou školu hereckou v Praze a dále až na Lee Strasberg Theater & Film Institute v Los Angeles, kde studoval herectví více než dva roky. Zároveň se vzdělával v kouzelnickém umění na Academy of Magical Arts v Hollywoodu.

Ondřej je jediný český kouzelník pravidelně vystupující ve slavném hollywoodském klubu Magic Castle. Je jedním ze tří světových kouzelníků, jež třikrát přelstili slavné kouzelnické duo Penna a Tellera v jejich TV Show Fool Us. Je autorem designových karet Butterfly, které si oblíbili kouzelníci, cardisté i sběratelé po celém světě a které patří na největší světové crowdfundingové platformě Kickstarter k historicky nejúspěšnějším. V březnu 2021 otevřel v pražských Holešovicích specializovaný kouzelnický obchod Butterfly Wonderland.

You may also like...