Terminál Karlín chystá zimní novinku: Krytý bar Après-ski

Za atmosférou après-ski už nemusíte do Alp. Terminál Karlín otevírá stylový krytý bar, kde si užijete zimní party každý den, i když jste místo na lyžařském svahu strávili den v kanceláři. Zajít ale můžete i na oběd.

Terminál Karlín, který nedávno vyrostl přímo na dvorku pivovaru Dva kohouti, kde nabízí asijské street food pochoutky ve dvou lodních kontejnerech, si na zimu přichystal stylovou novinku – aprés-ski bar v krytém stanu vybaveném tak, že se rázem přenesete na úpatí alpských svahů těch nejprestižnějších lyžařských středisek.

„Žádný après-ski bar v Praze ještě není, a přitom tolik z nás miluje si po fyzicky náročném dni na horách zajít na drink a odreagovat se. Myslím, že nemusíte den strávit lyžováním, abyste tento koncept ocenili. Proto si v Terminálu Karlín teď užijete atmosféru après-ski, i když jdete jen po práci na drink,“ vysvětluje zakladatel nového podniku Petr Janoušek, proč se rozhodl do Prahy přivést neobvyklý koncept.


Bar Après-ski Terminál Karlín ve vyhřívaném krytém stanu bude otevřen v zimě každý den do 23 hodin. Vždycky ve středu tu bude hrát DJ a dvakrát do měsíce si tu hosté užijí živou hudbu. Kromě drinku je možné si tu dát oběd i večeři, druhý kontejner připravuje Bao Buns.

Terminál Karlín, Dvorek Dva kohouti, Sokolovská 81/55. Otevírací doba après ski baru: 11:15 – 23:00 hod.

You may also like...