Vánoce na Chodovské tvrzi: Bude i živý Jukebox

K příjemné adventní procházce láká nazdobené nádvoří Chodovské tvrze již od prvních adventních dnů.  O víkendu 16.–18. prosince obohatí vánoční program na nádvoří původní vodní tvrze originální dřevěný betlém i vůně svařeného vína. Ti, kteří zavítají na Jižní Město, do historických prostor překrásné Chodovské tvrze, zažijí pravou vánoční atmosféru, ke které neodmyslitelně patří Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby v podání Symfonického orchestru Dalibora Havlíčka a sboru Mikrochor. I letos se rozezní  jedinečná mobilní zvonohra Carillon sestavená z 57 zvonů různých velikostí.

„Hodně se těšíme se na novinku v programu. Přizvali jsme skvělého muzikanta Václava Tobrmana, který na nádvoří zahraje koledy a vánoční písně na přání ve speciálním Vánočním živém Jukeboxu. Už dnes si přes Facebookový profil Chodovské tvrze můžete přát své nejoblíbenější vánoční písně na playlist.“ Zve na akci ředitelka pořádajícího Kulturního Jižního města, Iva Molenová.


Pro děti jsou připraveny výtvarné dílny, kde se budou tvořit vánoční drobnosti pro radost. Zpívané koledy doplní folklórní tanečníci nebo flašinetář. „V neděli zveme na Koledování s Monikou Obermajerovou ideální pro všechny, kteří si rádi společně zazpívají.“ doplňuje pozvání Iva Molenová. Ve středu těsně před Vánoci na Chodovské tvrzi naladí diváky Jaroslav Svěcený svým Vánočním koncertem. Ten už je ale beznadějně vyprodaný.

Klidné, provoněné Vánoce přeje Kulturní Jižní Město.

You may also like...