Vánoce na Dramoxu s Shakespearem, Zimní pohádkou z Dejvic i krásnou vánoční Rybovkou

Pokud vás už omrzely české televizní klasiky, přepněte o Vánocích na Dramox! Z bohaté nabídky si vyberete mezi Shakespearovými inscenacemi v podání skvělých herců z Dejvického, Jihočeského a Klicperova divadla, vánočními komediemi i pohádkami pro děti. 

Na vánoční pohodu pro vás Dramox nachystal speciální divadelní playlist. Vévodí mu velmistr Shakespeare v provedení dvou špičkových souborů. V hýřivém kabaretu Davida Drábka s herci z Klicperova divadla v čele se skvělou Pavlínou Štorkovou v roli Richarda III. se rozhodně nudit nebudete. Oblíbené herce z Dejvického si zase můžete užít v méně uváděné Zimní pohádce. Do sváteční nálady vás zaručeně dostane scénické provedení České mše vánoční, představení Hej Mistře Jihočeského divadla. Kromě tradiční skladby nabízí i výběr ze Svatoroční muziky Adama Václava Michny z Otradovic. Po předvánočním shonu si výborně odpočinete také u ypsilonkovské besídky Vánoční večery živě z Ypsilonky . A jako sladkou tečku si dopřejte pohádky. Křehký příběh O bílé lani z Divadla Drak okouzlí stínohrou a skvělou hudbou Jiřího Vyšohlída. O sváteční noci také vrcholí putování za Vánoční hvězdou zlínského Divadla Scéna, a pak už jen nezbývá než si přát Hurvínkovo přání.


A že ještě nemáte všechny dárky? Vánoční poukaz do divadla online vás zachrání i na poslední chvíli! Stačí pár kliků a emailem ihned obdržíte voucher na Dramox.cz pro rodiče, prarodiče i kamarády. Díky němu budou moci zhlédnout víc než 300 představení nejen z oblíbených českých divadel. Dárkové poukazy pořídíte zde. K dispozici jsou i klasické papírové vouchery. Dárek navíc potěší hned dvakrát – 55 % z částky Dramox posílá divadlům, hercům a tvůrcům.

You may also like...