Astrologova sváteční neděle 25.12.2022 – Vítr

Včerejší pěkné aspekty Venuše – Uran a Merkur – Neptun se pomalu rozbíhají. Přinesly nám včera příjemné, možná až nečekaně pěkné chvíle. Možná jsme k něčemu dospěli, možná si leccos uvědomili a možná jen tak spokojeně byli.

Dnes bychom mohli navázat a pokračovat ještě chvíli na vlnách včerejší nálady. Ale můžeme více, Luna ve Vodnáři jde do trigonu s Marsem v Blížencích. Je to aspekt plodnosti, akčnost, uskutečněných plánů a provedených záměrů.

Trigon je ve vzdušných znameních a tak se bude o vizích a představách mluvit, budeme se dohadovat, domlouvat a hledat, jak a kudy by věci měly a mohly fungovat. Navíc nás od uskutečnění dělí přibližně měsíc, při příštím takovém trigonu s Lunou ve Vodnáři už totiž Mars půjde dopředu a záležitosti se začnou hýbat.

Vidíme, že témata tohoto týdne se v jeho samotném konci pozměnila. Už se dá přemýšlet, necítíme jen sevření, do tmy vstoupily naděje, čerstvý vítr přinesl možnosti. Tak uvidíme, jak je během následujícího měsíce zvládneme. Kdo by se chtěl naladit na charakter dnešního dne, může si představit sebe sama unášeného lehkým větrem. V jednu chvíli si v představě všimněme, že disponujeme křídly. Zkusme jimi mávat 🙂

Všem pěkný první sváteční den!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...