Vánoční atmosféra ve Westfield Chodov se ponese ve stylu Après Ski

Hlavním tématem pro adventní aktivity ve Westfield Chodov je Après Ski, a proto v centru nechybí ani horská lounge. Celý vánoční program pak vyvrcholí 24. 12., kdy proběhne štědrovečerní hostina pro stovku lidí, kteří by jinak Vánoce trávili o samotě nebo si nemohou dovolit strávit svátky podle svých představ.

Après Ski, to je slunce, sníh a pohoda. Právě takovou atmosféru se rozhodli vytvořit ve Westfield Chodov, kde si před Vánoci můžete užít také klasické zimní radovánky. Odpočinout si můžete v horské loungePeek Clopenburg s bohatě zdobeným stromem. Děti si mohou poslechnout sbor zpívajících tučňáků a všichni pak mohou vyzkoušet atypické ledové kluziště, z jehož provozu půjde výtěžek na vybrané nadace.

Bruslení pro dobrou věc

Kluziště je inspirované ledovými plochami v Rakousku, konkrétně ve Vídni. Na 650 m2 netradičního ledového světa nechybí ani designová komfortní lounge, půjčovna a samozřejmě stánky s občerstvením. V areálu je možné platit pouze bezhotovostně, jelikož celý výtěžek poputuje na dobrou věc.

Vánoce jsou obdobím, kdy by na sebe měli být lidé hodní. Proto jsme se rozhodli pomáhat těm, kteří to potřebují. Naši návštěvníci se mohou zapojit právě tím, že si přijdou zabruslit. Vybrali jsme dvě organizace, které jsou tematicky spojené s ledem. Jedná se o projekt ‚Saves help‘ a nadaci Jakuba Voráčka ‚Kluk Puk‘. Kromě toho budou mít veškeré dětské domovy a ústavy bruslení zdarma,“ dodává Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Vánoční koledy i meditační koncert

Ve Westfield Chodov připravili také speciální program během adventních víkendů. Návštěvníci si budou moci poslechnout nespočet pěveckých vystoupení, která se budou konat u Peek Clopenburg:

  • 12. od 17.00 zazpívá dětský pěvecký sbor Osmikvítek;
  • 12. od 16.00 proběhne Malý a(ut)dventní koncert organizace AutTalk, na kterém vystoupí Bára Brodníčková (zpěv) a Denis Szalbot (klavír);
  • 12. od 16.00 se návštěvníci mohou těšit na relaxačně meditační koncert tibetských zpívajících mís;
  • 12. od 17.00 vystoupí dětský sbor PALEČEK se svým pásmem koled a vánočních písní;
  • 12. od 17.00 Pěvecký sbor Elišky Erlichové s vystoupením Šťastné a veselé Vánoce a
  • 12. od 17.00 vystoupí harfistka Simona Voříšková.

Spolu u vánočního stolu

Adventní období ve Westfield Chodov vyvrcholí 24. 12. u štědrovečerní tabule, která se tu po skončení otevírací doby prostře pro stovku osamělých lidí. Kromě tradiční české hostiny čeká na hosty také hudební a zábavní program. Pod stromeček Ježíšek symbolicky nadělí i několik dárků od partnerů akce a nájemců Westfield Chodov.

Nákupy do noci a balení dárků zdarma

Zákazníci mohou od 4. do 23. 12. u Cropp a od 10. 12. navíc i u Armani Exchange využít balení dárků zdarma do vánočního papíru Westfield Chodov. Těsně před Štědrým dnem, tj. 21.–23. 12. budou mít obchody prodlouženou otevírací dobu až do 22.00.

You may also like...