Vánoční kolekce porcelánky Seltmann Weiden láká zpátky do dětství

Připomeňte si Vánoce tak, jak je znáte ze svého dětství! Kolekce Marie-Luise Weihnachtnostalgie od známé německé porcelánky Seltmann Weiden se navrací ke klasice a tradiční vánoční nostalgii. Nádobí má typický tvar a motivy, které nepodlehly aktuálním trendům – bez Santy, zato s vánočním stromečkem, perníkovou chaloupkou či vzory tradičních hraček.

Krémový porcelán působí hravě i elegantně. V kolekci najdete běžné kousky jako talíře, hrnky či misky. Při setkání s rodinou a přáteli však poslouží též obdélníkový podnos či dvoupatrový etažér na cukroví. Pořídit si můžete krom jednotlivého nádobí též dvanáctidílnou jídelní sadu nebo osmnáctidílnou kávovou sadu.

Tento vánoční servis zve k útulnému posezení u svíček na adventním věnci. Vykouzlí vám úsměv na tváři pokaždé, když se necháte unést jeho romantickými motivy zpátky do dětství. Prohlédněte si kolekci Marie-Luise Weihnachtnostalgie v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...