Astrologovo pondělí 23.11.2020 – Křídla Nebojsů

Trigon Merkur – Neptun je o touhách, přáních, které se budou dotýkat nebes. Není nic, co bychom si nedokázali představit a přát. Na jednu stranu tu k nám mluví osud a naznačuje, do čeho bychom se měli pustit, kde bychom měli rozpustit hranice a zbavit se strachu.

Zamávat křídly a letět. Neřešit omezení gravitační i jiná. Na straně druhé se snadněji než jindy můžeme lapit na udičku iluzí a nereálných představ všude tam, kde rybaří strach. Také si může stát, že naše nálady budou razantně oscilovat mezi těmi nejtemnějšími a těmi nejvzletnějšími. Co to znamená? Nejspíš je to důsledek toho, že v určitých sférách a oblastech života nejsme spojeni s realitou. Nemáme dost informací a také se neumíme reálně podívat na vlastní budoucnost. Třeba tu nejbližší.

Opozice Venuše – Lilit … naskakují témata hodnoty a sebehodnoty. Do téhle opozice a našich protějšků si dovedně naprojektujeme vlastní obavy. Projeví se tu naše zdánlivé neschopnosti, nezvládání situací, přehánění, nedocenění a všelijaké kompenzace. Počítejme s tím, že takto budeme umět jednat my i samy a pochopitelně ti kolem. Nechce se tu po nás být psychology, ale buďme tolerantnější ke všem projevům promítajícím se ta nějak přes hmotu a hodnoty.

Je fajn cítit Slunce v novém znamení. Bude tu až do slunovratu a začíná tak období přípravy. Nesmírně nám ulehčuje život už tím, že se nemusíme brodit štířím časem emocí. Nádherně se tu ukazuje ohnivost. Zabýváme se sebou a svými plány. Čeká nás řada dnů, kdy to využijeme pro formulaci svých nápadů i dny, kdy se naštveme a odmítneme zbytečná omezení, už do nich tak trochu vidíme líp a nebojíme se.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...