Vánoční zpívání z balkónu: Dva koncerty na Praze 10

Po velmi úspěšném jarním nouzovém „Zpívání z balkónu“ na Bohdalci v Praze 10 se pořadatelé na poslední chvíli rozhoupali a byli zároveň přesvědčeni, aby uspořádali volné pokračování této už vlastně oblíbené akce a tak vzniklo opět trochu netradičně „Vánoční zpívání z balkónu„.

Byť to celé tentokráte nejspíše proběhne v bundách a kuliších. Ale zato s vánoční výzdobou avizovaného balkónu. Interpreti opět zazpívají zcela zdarma a to jen proto, aby připomněli, že kultura, byť i v těchto jejích těžkých časech je stále živá a neumřela a že spoluobčanům nejenom Prahy 10 chtějí účinkující v této prapodivné době zkrátka zazpívat jen pro fajn náladu a budou se snažit i ve 2. vlně nouzového stavu vytvořit i úsměv na jejich tvářích.

Koncert se díky tomu, že se už brzy stmívá bude konat od 15.00 hodin a bude trvat přibližně hodinu a to v sobotu 12. 12. 2020 a hned následující sobotu 19. 12. 2020.

Martin France a Marcela Březinová

A koho, že to publikum může vidět nejenom na balkónu v ulici V dolině 1515/1 c, ale ten den vždy též živě na Facebooku? Prostřídají se interpreti:
Marcela Březinová, Natálie Grossová, Martin France, Bohuš Matuš, Jitka Asterová, Radka Fišarová, Zuza Nová, Magda Malá, Markéta Zehrerová, Zbyněk Fric, Michaela Dolinová, Milan Šatník ad.

Zkrátka, když nemůže být kultura na vánočních trzích, pódiích nebo v divadlech, jdou letos účinkující za vámi živě z balkónu a na Facebooku a to opět z Prahy 10. V současné době hlavně zdraví a krásný advent Vám milí přátelé přejí všichni protagonisté.

https://www.facebook.com/events/165721545228960

www.martinfrance.cz        www.martinproduction.eu

You may also like...