Ve druhém letošním Autosalonu zjistíme, kde najít finančně dostupný servis, poznáme skvost Bentley, mrkneme na lidovky

Sledujte Autosalon ve středu 13. ledna ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 16. ledna v 9:00 na Primě nebo ten samý den ve 23.15 na CNN Prima NEWS. Sedíte doma a v rámci záchrany planety – nemůžete dělat nic? I to se hodí. Čas na Autosalon si jistě najdete.

Se začínající krizí se bude hodit každá rada, jak ušetřit. Co takhle špórovat na údržbě automobilu? Nemusí to ale nutně znamenat, že ho zavezete do garážové dílny ke kamarádovi… Poradíme, jak ušetřit i několik tisíc na servisu díky nákupu elektrifikovaného vozu. Přitom servis to bude vysoce kvalifikovaný.

Bentley by se podle nás hodilo do nějaké galerie. Světlomety vypadají jako vázy z broušeného skla. Středový panel by se vyjímal na kdejaké obývákové stěně. A takové prošívané kožené sedačky bychom vám přáli mít v kanceláři. Byla by to ale škoda rozebrat takový model, který má tachometr ocejchovaný do 360!  

Automobilů s pořizovací cenou do 250 000 Kč už je jako šafránu. Přitom malá auta se do této kategorie ještě nedávno řadila. Dnes ale mají jízdní asistenty a hybridní pohony jako vozy vyšší třídy a taky pořádně povyrostla. Příkladem je nový Hyundai i20, který se s cenou vejde do půl milionu.

Nová Kia Sorento vypadá americky, přitom cenově se blíží německým konkurentům a uvnitř se nechala inspirovat Francouzi. Máte v tom zmatek? Uděláme v tom pořádek! Novinku vyzkoušíme v top specifikaci a vezmeme ji také do lehčího terénu. Dostojí cenovce blížící se 1,5 milionu korun? 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Unsplash

You may also like...