Veletrh FOR DECOR & HOME 2021 představí, jaké barvy a materiály ovládnou letošní Vánoce

Veletržní sezóna letošního podzimu se kvapem blíží a s ním i dlouho očekávaná událost oboru dekorací a dárkového zboží. Kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který proběhne ve dnech 2. až 4. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA, přinese obchodníkům novinky produktů renomovaných firem a také nastíní, jakou podobu budou mít letošní vánoční svátky. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Vánoce jsou jednou z klíčových událostí roku nejen pro výrobce dekorací, bytových a kuchyňských doplňků či dárkového zboží. Jsou také příležitostí, na kterou se obchodníci připravují již měsíce dopředu. Kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME je místem, kde se pravidelně objevují nejnovější trendy v oboru. Návštěvníci díky němu zjistí, jaké barvy i materiály letos o svátcích budou dominovat v českých domácnostech. Navíc si mohou vybrat z produktů vyhlášených tuzemských i zahraničních firem, výrobků od designérů, ale také od rodinných manufaktur s mnohaletou tradicí.

Podle profesionálního floristy Petra Sikory se letošní Vánoce navrátí k tradicím, přírodě a českým kořenům. Přesto ale nepřijdeme o moderní vliv, jednoduché tvary nebo střídmé dekory. Do popředí se letos dostávají přírodní materiály jako dřevo nebo sklo. „Moderní vliv upřednostňuje syté pastelové odstíny, moderní jednoduché tvary, střídmé dekory (například u vánočních ozdob). A to vše bývá většinou doplněno výrazným akcentem zlaté. Velmi módní jsou tlumené zemité barvy jako hnědá, okrová, šedá nebo smaragdově zelená,“ říká Petr Sikora.

Pestrý výběr i zajímavé premiéry

Které značky se v Letňanech představí se svými expozicemi? Prezentovat nejnovější produkty budou například přední importéři a výrobci dekorací: DECORIUM, EDWILAN, KLIA, AUTRONIC, MOREX, DAKLS a další. Chybět nebudou výrobci svíček MANUFAKTURA VALA, BELLE CANDELS, JANA PALLE či sušené květy od firmy FLOR SERVICE TRADE.

K vidění budou také mnohé variace vánočních ozdob a dárkové zboží přivezou NEKUPTO, MIRIS TRADE nebo FLOWERGIFT. Premiérově se na veletrhu představí INDECOR, PARTYZON, SMELL OF LIFE, či SILKLAND EUROPA. Společnost KLIRA BOHEMIA, jež na českém a slovenském trhu zastupuje holandský podnik Bedding House BV, ukáže také novinky značky Pip Studio, jeho kolekci ložního textilu, koupelnového vybavení, porcelánu a domácích dekorací.

Jaké další zajímavosti přinese podzimní veletrh FOR DECOR & HOME, najdete na www.fordecor.cz.

You may also like...