Velikonoční nadílka od pražské čokoládovny Steiner & Kovarik

Velikonoční svátky jsou v křesťanském světě ty nejdůležitější a nejočekávanější. Ať už je chápete jako svátky jara, které přináší období nového života, úrody a bohatší části roku, nebo jako svátky připomínající smrt Spasitele, jeho z mrtvých vstání a spasení národů, můžete je oslavit hlavně s radostí dětí – malých koledníků. A nejen oni, ale jistě i ti starší nepohrdnou kvalitní, zdravou čokoládou Steiner & Kovarik. 

Strakatý velikonoční zajíček z bílé čokolády (i ve variantě z mléčné, hořké či ruby čokolády)

Velikonoční zajíček je univerzálním symbolem Velikonoc. V mnoha podobách je možné se s ním potkat během celých Velikonoc, a to nejen na jídelním menu, ale i jako vnitřní i venkovní dekoraci se s ním setkáváme v průběhu celých svátků. Základem oblíbené kvalitní bílé čokolády Steiner & Kovarik je vysoce kvalitní kakaové máslo vyrobené z nejlepších kakaových bobů. Je světle žluté a dává této bílé čokoládě nejen její vzhled, ale i podmanivou vůni a chuť. 

Malý velikonoční zajíček z ruby čokolády (i ve variantě z bílé nebo mléčné čokolády)

Pokud chcete na velikonoční stůl naaranžovat nejen hezkou, ale nakonec i velmi chutnou – dekoraci, doporučujeme malého velikonočního zajíčka. Můžete utvořit zaječí „doupě“ a dát dohromady bílého, hnědého i růžového ušáka.

Víte, co je to Ruby čokoláda? Ruby čokoláda je vyrobena z kakaového bobu Ruby a prostřednictvím unikátního zpracování společnosti Barry Callebaut si zachovává tu nejpřirozenější smyslnou chuť a rubínový barevný tón, který se přirozeně vyskytuje v bobu Ruby. Oblíbený klasický velikonoční zdobený zajíček z nejlepší mléčné čokolády Steiner & Kovarik je bez cukru. 

Pastelová i metalická velikonoční vajíčka

Darujte koledníkům nebo svým blízkým, dárkový velikonoční sáček s mašlí, který je naplněn čokoládovými vajíčky vyrobených z nejlepších kalifornských mandlí, obalených ve výběrových mléčných a bílých čokoládách Steiner & Kovarik a dotvořena přírodním barvivem.

Víte, co je to dražování mandlí neboli jejich obalování v čokoládě?

Celý proces tzv. dražování mandlí neboli jejich obalování v čokoládě je unikátním postupem značky Steiner & Kovarik a vzniká tím skvělá exploze chutí a vůní, která potěší každého fanouška sladkostí. Magická chuť a vůně nejlepších čokolád ve spojení s vlastnostmi a chutí sušených výběrových mandli dává vzniknout luxusní delikatese, hravě dotvořené přírodními barvami. 

Velikonoční dárková krabička – vajíčka metalická či dárková krabička s velikonočními vajíčky bez metalické barvy

Luxusní stylová dřevěná dárková krabička s roztomilým velikonočním motivem a okýnkem k nahlédnutí na její delikátní obsah potěší každého obdarovaného. Krabička je naplněna metalickými čokoládovými vajíčky, která jsou vyrobena z výběrových kalifornských mandlí, obalených v prémiové bílé čokoládě a zdobena metalickými barvami. 

Veškeré delikatesy můžete zakoupit na eshop.steinerkovarik.com

 

You may also like...