Velikonoční předváděcí akce laserů a CNC strojů v EURAZIO

Společnost 4ISP představí svým zákazníkům v období jarních měsíců v centru EURAZIO další zajímavosti. Během velikonočních předváděcích dní v březnu rozhýbou technici třicet strojů a okolo padesáti dalších zařízení. 21. března zve 4ISP na testovací práce s laserem všechny živnostníky, malé firmy, školy, modeláře, tvůrčí lidi a zámečníky, aby jim podle jejich zájmu ukázali, jak fungují Hobby stroje.

Všem zájemcům nabídne firma unikátní dny testování, školení, předávání informací a vyzkoušení práce s lasery, frézkami a rozličnými doprovodnými zařízeními. 27. a 28. března pak otevře 4ISP dveře uživatelům profesionálních řad strojů, kterým záleží například na směnném provozu, rychlosti řezu, jednoduchosti předávání dat od zákazníka k operátorovi výroby. A nebo řeší tahání plechů a trubek z místa na místo a hledá způsoby, jak si to aspoň trochu ulehčit. Představena bude práce s generátorem dusíku, což umožní těm, kdo používají dusík ve výrobě nezávislost.

Dále se budou moci zákazníci seznámit s českou filtrací TIGEMA, která řeší čištění výstupů od strojů. V EURAZIO center nabízí i prostorové věže bez napojení na stroje. Představen bude i D 6000, což je obráběcí stroj, který pomáhá v reklamním průmyslu se zpracováním neželezných materiálů v 3D provedení. A také super laser, stroj, který nařeže desítky, stovky, tisíce přáníček, dárkových předmětů ze dřeva, papíru a spousty dalších materiálů v jedinečné kvalitě, za velké rychlosti a přesnosti v každém detailu. Nezapomene se ani na chlazení strojů, při výrobě nezbytné. Velikonoční zákaznické předváděcí akce představí laserové stroje v nejrůznějších a možná i netušených podobách. 

 21. 3. předvedeme všem zájemcům z hobby světa, co vše je možné vyčarovat na základních řadách strojů. Jak mohou například studenti a děti převést své počítačové obrázky v hmatatelný objekt. Nebo jak mohou kreativní tvůrci třeba z reklamní branže učarovat svým zákazníkům individuálními návrhy nebo třeba zkrátit výrobní čas na minimum,“ uvádí Ing. Dagmar Smrčinová, Ph.D., marketingová a projektová ředitelka centra EURAZIO. „Naše zákazníky, kolegy a všechny  které ještě neznáme a potřebují průmyslové mašiny zveme pak ve dnech 27. a 28.3. Máme nachystané typy, jak ulehčit výrobní procesy nebo zjistit, proč je dobré dát materiál ke stroji již večer a ne až ráno, jak ušetřit na plynech, jak snížit prašnost. Uvítáme, pokud si každý přinese i svoje materiály, které potřebuje odzkoušet,“ dodává Dagmar Smrčinová.

Lasery a CNC stroje v centru EURAZIO jsou zde připraveny pro své předvedení a vyzkoušení vlastních materiálů a aplikací jednotlivých společností. Lasery lze využít v nepřeberném množství oblastí na všechny druhy materiálů od kovů, přes sklo, kartony až po textil. Laser lze například použít i k popisování ovoce nebo chleba, dělá efekt poničených jeansů. Sám stroj může vše co je potřeba vyřezat, poskládat do plochy materiálu, tak aby nevzniklo příliš odpadu. Sklo není nutné díky laserům označovat jen na povrch a riskovat, že myčka poškodí design.

V EURAZIO jsou k vidění základní typy vláknových řezacích laserů na řezání kovů, kombinované stroje pro trubkové a plošné řezání kovu, trubkové řezací stroje pro velmi malé i velmi velké průměry kovových materiálů, značkovací lasery s automatickými podavači pro velkokapacitní výrobu, značkovací lasery pro velkoformátová značení. Škála strojů je široká, od strojů pro školy a hobby použití až po stroje pro průmyslovou výrobu.

You may also like...