Velikonoční zelené pivo ochutnáte u Babičky

Restaurace Babiččina zahrada si na velikonoční svátky připravila speciální menu. Během události jara se podává velikonoční zelené pivo z Kamenice nad Lipou. Jedinečný požitek ve skleničce, který sekunduje gastronomickému zážitku. Menu vyvolávající sluneční paprsky a úsměv na tváři se letos opravdu povedlo.

Předkrm lze zvolit ze dvou variant, a to Huspeniny z králíka, marinovanou zeleninou a smetanovým křenem či Salátem z čekanky, křepelčím vejcem, vlašskými ořechy, jablky a medovým dresinkem. Polévka je jedna jediná a nemá konkurenci. Je to úchvatný Krém z medvědího česneku s kefírovou espumou. Hlavní chod opět ve dvojím pojetí. Pečené jehněčí kolínko, restovaná kořenová zelenina, bramborové pyré s medvědím česnekem a omáčkou či Konfitované králičí stehno, listový špenát s česnekem, kopřivová nádivka a omáčka. Který zvolíte? Dezert v podání Mrkvového dortu s vanilkovým tvarohem nemá obdoby. Tohle je klenot široko daleko.


Na výlet během Velikonoc je vždycky čas. Babiččina zahrada je ideálním místem, kde se jaro probouzí s velkou grácií. Přijďte ho oslavit stylově a s emocemi.

You may also like...