Velká letní výzva: Virtuální běh naplní misky v útulcích

Rádi běháte nebo chodíte na dlouhé procházky? A co kdyby se kilometry, které nachodíte či naběháte proměnili na krmení pro opuštěná a týraná zvířata v útulcích? Není to nemožné…

Zúčastněte se naší Velké letní výzvy – Běžíme pro plné misky a zasypejte útulky krmením. Každý kilometr proměníme na jednu “plnou misku”, resp. 100 gramů krmení značky, kterou si vybraný útulek sám vybere. Před samotným během je potřeba registrace na webu www.bezimeproutulkace.cz a zaplacení startovného ve výši 390 Kč. Pak už stačí jen zaznamenávat kilometry, které naběháte, nachodíte během procházek, ale i vašeho každodenního režimu.

Výzva trvá do 20. srpna, poté bude následovat výběr útulku, do kterého krmení poputuje. O tom, který útulek to bude mohou rozhodovat lidé na našich sociálních sítích až do 5. září. Po každého zaregistrovaného máme jako odměnu připravenou originální dřevěnou medaili, dále v elektronické podobě startovní číslo a diplom. A nezapomeneme přihodit ani menší pozornost.

Pomáhejte pomáhat, běhejte a naplňte misky v útulcích spolu se spolkem Packa pro útulkáče, která tento virtuální běh pořádá. Spolek vznikl začátkem tohoto roku s cílem pomáhat útulkům především s propagací a hledáním nových domovů pro jejich svěřence. V neposlední řadě také díky virtuálním akcím a příspěvkům od dobrovolníků pomáhají s pokrytím nákladů na veterinární ošetření a záchranu zvířat z nevhodných podmínek.

You may also like...