Věnujte pod stromeček lahev společných zážitků, panamský rum Serum

Dopřejte si o letošních Vánocích doušek společné radosti. Věnujte svým blízkým některý z kvalitních rumů řady Serum, do níž se otiskla chuť a vášeň panamské džungle. Za tímto luxusním pitím stojí česká společnost Kratochvílovci, která se pyšní více než dvacetiletou zkušeností s dovozem a produkcí kvalitních destilátů. Ať už přemýšlíte o dárku pro manžela, partnerku, rodiče, dospělé děti, kamarády a kamarádky či kolegy, mezi rumy Serum si vyberete. Jedinečná chuť se navíc skrývá v elegantní lahvi, která je designovým dárkem sama o sobě.

Ty, co milují snoubení sladkých a ovocných chutí, potěší Serum Elixir. Základní stavební kámen řady Serum chutná po medu, mandlích a broskvích. Rum vzniká dlouhou macerací sušených plodů a bylin ve vyzrálém melasovém rumu. Podle legendy vzniklo Serum při stavbě Panamského průplavu jako sladká obrana proti uštknutí či malárii. Věnujte lahodný lektvar, který osladí společně strávené chvíle.

Serum Gorgas udělá radost každému, kdo si rád vychutnává elegantní plné chutě. Rum vzniknul na počest lékaře Williama Gorgase, který zachránil mnoho životů před neúprosností deštného pralesa a dopadů tvrdé dřiny na průplavu. V lahvi se mísí Gorgasovy oblíbené chutě. V rumu na sebe strhává pozornost marcipánová a kořenitá vůně s nádechem medu, pomerančové kůry a dubu. Chutě se elegantně prolínají a jsou zakončeny suchým závěrem.

Milovníkům exotického ovoce a koření zachutná Serum Ancon. Lahev pojmenovaná po první lodi, která proplula Panamským průplavem v sobě ukrývá lahodnou směs vanilky, rozinek, fíků, datlí, mandlí a dřeva. Krásně zaoblená chuť se středně plným koncem vzniká destilací z čerstvě koncentrované třtinové šťávy. Podle legendy se tímto rumem připíjí na šťastnou plavbu.

Ty, co dokážou ocenit výjimečnost, okouzlí Serum Puente Centenario. V jeho kulaté plné chuti zralého ovoce s příjemným suchým koncem odhalíte tóny panamské rajské zahrady. Jedinečná limitovaná edice je k dostání v luxusním zlatočerném balení, které odkazuje k Mostu století, jímž je lahev inspirovaná.

Všichni nerozhodní ocení dárkový poukaz. Nebojte se chuťových preferencí svých blízkých. Nechte je samotné rozhodnout, kterou lahev společně otevřete. Věnujte svým milým dárkový poukaz na tisíc korun a nechte je objevit širokou nabídku destilátů v e-shopu Kratochvílovci! Najdete v něm na tři sta padesát druhů skotské whisky, celou řadu rumů, tequil, cognaců a mnoho dalších produktů. V týmu společnosti Kratochvílovci se pohybují též profesionální sommeliéři a odborníci, kteří vám s výběrem ochotně poradí. Tak na zdraví a na společné zážitky!

Rumy Serum jsou k dostání v e-shopu www.kratochvilovci.cz, v pražských kamenných prodejnách v Centrum Černý Most, Palladium, Port v Holešovicích, a také v OC Olympia v Brně a také v hypermarketech Albert, Globus a Makro.

You may also like...