Věrnostní a dobročinný program lékáren Nympharm zaznamenal veliký zájem. Výtěžek jde nemocnici v Nymburce

Na konci minulého roku spustily lékárny Nympharm věrnostní program s postavičkou českého výrobce – IGRÁČKEM a zaznamenaly obrovský zájem ze strany veřejnosti. I když je program teprve ve své polovině, byl nymburské nemocnici, kam je sbírka určena, předán již první obnos peněz. A to ve výši patnácti tisíc korun. Princip akce je jednoduchý. Zákazníci svými nákupy v lékárnách Nympharm získají kvalitní lékárenské produkty s odborným doporučením a vysvětlením tamních lékárníků. A k tomu jedinečný dárek pro své děti či vnoučata v podobě originální figurky IGRÁČKA lékárníka. Ze zaplacených peněz automaticky odchází částka patnácti korun na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk.

Lékárny Nympharm tak upozorňují nejenom na potřebu pomáhat potřebným i v této nelehké době, ale rovněž apelují na své spoluobčany, aby ani nyní nezanedbávali prevenci a pečovali o své zdraví. A to nejenom například nákupem potravinových doplňků či vitamínů, ale i zapojením se do jednotlivých akcí lékáren. Ty připravují ve spolupráci s odborníky. Jedná se například o prevenci melanomu nebo měření cévního věku.  Aktuální měření proběhne v týdnu od 26.- 30. dubna tohoto roku.

Naše lékárny Nympharm dbají na zdravotní programy zaměřující se na prevenci jednotlivých onemocnění. Včasným upozorněním na počínající problém se lze vyvarovat i závažným zdravotním komplikacím,uvádí PharmDr. Helena Kutilová, spolumajitelka Nympharm s.r.o.  „Věrnostní program má za cíl být s našimi klienty v kontaktu, abychom společně včas předcházeli případným onemocněním. A také, abychom pomáhali druhým. Ze struktury lidí, kteří se do programu zapojili vyplývá, že věrnostní program oslovil i občany z různých koutů naší republiky. Ti se sice nemohli zapojit do průběžného sbírání samolepek do hrací karty, ale chtěli přispět na konkrétní dobrou věc a získat za to na památku originální hračku. Jednalo se o desítky zájemců. Upřímně řečeno velmi mile nás to všechny překvapilo. A tak trojice našich lékárníků putovala v balíčcích do více či méně vzdálených míst,“ dodává Helena Kutilová.

Dalším z celé řady důležitých benefitů našich lékáren je fakt, že všichni naši lékárníci hlídají také kombinaci léků, které daný člověk užívá,“ uvádí Mgr. Jan Sahula.  „Takto bych definoval celé fungování lékáren Nympharm s veřejností. Nám není jedno, v jakém zdravotním stavu jsou naši spoluobčané, a podle zájmu veřejnosti o to pomáhat v rámci věrnostního programu, zase jim nejsou jedno ostatní. Tak jsme se skutečně společně zapojili do podpory nejmenších nymburských spoluobčanů,dodává Jan Sahula.

Podporu miminek jsme vybrali proto, že dobré zdraví a jeho prevence začíná již od narození. Jak zdraví budou ti nejmenší, tak zdravá bude celá společnost. Děkujme všem, kdo se do programu již zapojili,“ uvádí PharmDr. Jaromír Vlach. A aby bylo dávání vzájemné, připravili jsme na jaro tohoto roku ještě i další zajímavé benefity,“ dodává Jaromír Vlach. 

Do věrnostního programu se může zapojit každý, a to do června tohoto roku. Děkujeme Vám.

You may also like...