Kateřina Marie Tichá vydává píseň „Divoká“ z debutového alba Sami

Autorka a zpěvačka Kateřina Marie Tichá vydává po písních Sami a Zničená zem třetí singl z úspěšného debutového alba Sami, za které byla rovněž nominovaná v Hudebních cenách Anděl v kategorii Objev roku 2020. Divoká je písnička o svobodě. O odvaze vydat se svou vlastní cestou, na které můžeš sám volit rychlost i směr,“ říká o skladbě její autorka. Píseň je také jediným duetem na albu. Kateřina jej nazpívala s Davidem Stypkou. 

Skladbu Divoká spolu s lyric videem vydává nahrávací společnost SinglTon, jež si dala za úkol průběžně připomínat tvorbu a osobnost zpěváka, kytaristy a skladatele Davida Stypky, se kterým podepsala v roce 2015 exkluzivní smlouvu a tím zahájila vzájemnou spolupráci. V roce 2016 vyšlo EP Jericho. V roce 2017 album neboj. V roce 2019 vyšel v reedici debut Čaruj.

Na pozim 2021 bude dokončeno nové Davidovo album Dýchej. Na této nahrávce pracuje producent Martin Ledvina, společně se členy skupiny Bandjeez (Pavel Sotoniak – klávesy, Matěj Drabina – bicí, Maro Zeman – basová kytara). Kolekce 10 nových písní která vznikala v průběhu posledních dvou let je nazpívaná. Zbývá dotočit nástrojové party, dozpívat vokály a pokusit se nahrávce vtisknout takový sound, o kterém tvůrci společně s Davidem diskutovali,” přibližuje vznik alba Martin Červinka, jednatel společnosti SinglTon a dodává: Aktuálně bychom rádi připomněli nedávnou spolupráci Davida Stypky s Kateřinou Marií Tichou ve společné písni Divoká, která se objevila na zpěvaččině kritikou i posluchači oceňovaném autorském albu Sami.” 

Nahrávací společnost SinglTon stojí také za organizací finanční sbírky pro přítelkyni Davida Stypky a jejich tří malých dětí. Sbírka je stále otevřena zde.

https://www.singlton.cz/
https://www.instagram.com/katerinamarieticha/
https://www.facebook.com/KaterinaMarieTicha/ 

You may also like...