Věrnostní program Lékáren Nympharm pomohl k nákupu digitálních vah pro nymburskou porodnici

Lékárny Nympharm předaly novorozeneckému oddělení Nemocnice Nymburk třicet tisíc korun, které byly vybrány v průběhu věrnostního programu. Nemocnice za získané finance nakoupila nové digitální certifikované novorozenecké váhy. Občané Nymburska se tak zapojili svými nákupy kvalitních lékárenských produktů, či nákupem originální figurky IGRÁČKA lékárníka, do podpory neonatologického oddělení. Starost a péče Lékáren Nympharm o své spoluobčany tím ale nekončí. Na tento program navazuje série akcí věnovaných prevenci. Právě připravované jsou kontroly odhalující syndrom suchého oka. Preventivní screeningové měření syndromu suchého oka probíhá ve vybrané dny ve všech třech Lékárnách Nympharm v Nymburce. 

Lékárny Nympharm se rozhodly podpořit novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Věrnostní program spuštěný v adventním čase minulého roku přispěl k nákupu digitálních certifikovaných novorozeneckých vah. Celková částka 30.000 Kč nám pomohla zakoupit celkem 3 tyto váhy. Maminky tak při přebalování budou moci vážit miminka přímo na přebalovací podložce. Děkujeme Lékárnám Nympharm za podporu, společně s Vámi tak vylepšujeme prostředí na našem oddělení,“ uvádí Jana Helebrantová, staniční sestra novorozeneckého oddělení nymburské porodnice.

Porodnice Nymburk nenese název Porodní dům, a přesto se tak u nás maminky mohou cítit. Zakládáme si na individuálním přístupu, který je patrný již při registraci k porodu v 36.týdnu gravidity. Své představy a obavy z porodu zde můžete konzultovat přímo s lékařem i s porodní asistentkou,“ uvádí Lenka Komárková, vrchní sestra GPO. „Budoucím rodičům nabízíme před porodem individuální setkání s porodní asistentkou. Organizujeme cvičení těhotenské jógy. Můžete nás sledovat na FB @porodnicenymburk, IG porodnice_nymburk nebo na webovém portálu https://www.nemnbk.cz/…ce/. Naší prioritou je vytvářet rodinnou atmosféru a současně zajistit bezpečnou péči. Vy jste rodina a my o Vás budeme rádi pečovat,“ dodává Lenka Komárková.

Protože se do věrnostního programu zapojovali někteří spoluobčané opakovaně, nechávali nám již nasbírané Igráčky v lékárnách, abychom je věnovali někomu potřebnému,“ uvádí Mgr. Jan Sahula z Lékáren Nympharm.Domluvili jsme se s Mateřskou školou Sluníčko v Nymburce a figurky jim předáme,“dodává Jan Sahula. 

V rámci věrnostního programu jsme si ověřili, že i v době posledního půlroku, kdy byl na všechny z nás kladen větší tlak díky omezujícím opatřením, se našlo mnoho těch, kteří chtěli pomoci,uvádí PharmDr. Helena Kutilová z Lékáren Nympharm. „Aktivní komunikací s našimi pacienty můžeme společně včas předcházet případným onemocněním. Proto plánujeme další programy na podporu zdraví a prevence nejrůznějších onemocnění,“ dodává Helena Kutilová.

Diagnostika syndromu suchého oka navazuje na řadu našich aktivit věnovaných veřejnosti,“uvádí PharmDr. Jaromír Vlach z Lékáren Nympharm. „Stabilita slzného filmu má výrazný vliv na zdraví očí a přispívá k lepšímu vidění. Toto preventivní vyšetření má tak za cíl předcházet případným zdravotním následkům a odstranit každodenní diskomfort spojený se syndromem suchého oka,“ dodává Jaromír Vlach.

Jak se objednat na diagnostiku suchého oka?

Pacienti se mohou objednávat osobně, telefonicky nebo mailem na jednotlivé pobočky.

You may also like...