Veronika Freimanová se ocitla v obležení bodyguardů

V seriálu ZOO se Marie Roklová v podání herečky Veroniky Freimanové dostane do potyčky. Sice se ji jako hlava zoo snaží vyřešit po dobrém, několika strkancům ale neujde a je ráda, když se jí zastane personál a ona z potyčky vyjde bez újmy.

Jako ředitelka zoo musí vyřešit všechno. I to, když si na ni došlápne maminka zaměstnance, který se ztratil na misi. Netrvá dlouho a rozhořčená paní Smolková už nevybíravě strká do paní ředitelky a chce si s ní její nečinnost vyřídit ručně. „Takové natáčení je vždy o přípravě. Společně jsme se s Radkou Tesárkovou domluvily, kam až půjdeme. Měla jsem kolem sebe bodyguardy, kteří mě ochránili, protože dotyčná byla dost rozhořčená. Byla to vypjatější scéna, ale nic zásadního se Marii nestalo. Pro nás herečky to byly možná malinko nervy, aby si nikdo nic neudělal. Bylo to natáčení, které je jiné než to poklidné kancelářské řešení něčeho,“ vzpomíná na náročnější scénu herečka.


Jak to nakonec dopadlo? Na výsledek se podívejte,“ usmívá se seriálová Marie Roklová, kterou nakonec od rozzuřené matky zachránil Lubor Brázda (Pavel Nečas) a manžel Karel (Ondřej Pavelka). Ti útočnici zpacifikovali a z kanceláře ředitelky odvedli.

Foto: FTV Prima

You may also like...