Videoarchiv iPrima.cz uvádí sérii reality show Hotel Paradise, která proslavila kontroverzní Nelu Slovákovou

Hledáte zábavu na léto v okamžiku, kdy Like House skončil? Nenechte si ujít díly úspěšné reality show Hotel Paradise. Termín sledování si volíte vy – ve videoarchivu iPrima.cz. Stačí registrace a zdarma získáte skvělou letní zábavu!

Nechte se unést na ostrov, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování, a hlavně vznikajících vztahů. Kdo si nakonec odnese pořádný balík peněz v podobě 50 tisíc eur? Kdo ostrouhá i přes nespornou snahu o taktiku? Deset soutěžících, nečekaní hosté a skvělá moderátorka Martina Gavriely. Zábava na letní večery může začít.

Natáčení celé série ale nebylo jen zalité sluncem, velké finále muselo z bezpečnostních důvodů proběhnout ve studiu v Bratislavě.

Nela Slováková je celebritou, která se od počátku své kariéry snaží jít tvrdě za svým. V uplynulém období ale několikrát šlápla vedle, takže od ní postupně začali dávat ruce pryč i její kamarádi. Jak před lety, právě při natáčení Hotelu Paradise, podotkla jedna ze soutěžících: „Intriky mezi soutěžícími probublávaly hned od prvního večera.“ Jedna ze soutěžících například o Nele prohlásí: „Ona je z toho svého malého Brna zvyklá, že je tam za hvězdu, ale to tady bude jinak.“

Nela se během natáčení svého medailonku svěřila s tím, že nikdy nedělá věci, kterých by později litovala. „Má se vždy jednat víc fér,“ prohlásila před kamerami. Ovšem chovala se pak podle toho?

Užijte si Hotel Paradise se všemi aktéry, sledujte vyvíjející se vztahy, nevraživost i vznikající lásky. Luxus, rivalita, nespoutanost, sex nebo žárlivost budou v hotelu na denním pořádku. Přežít se v hotelu dá jen v páru. Reality show je postavena na vztazích, nečekaných situacích, emocích i dobrodružstvích. Jde o licencovaný formát, který bavil diváky ve světě i u nás.

Perličky z natáčení:

  • Hotel Paradise se rozkládá na ploše 1000 m2.
  • Přípravné práce trvaly 3 měsíce, štáb čítal 60 lidí.
  • Na přepravu do destinace bylo třeba koupit více než 100 letenek.
  • Celkem dění ve vile snímalo 40 kamer, některé s nočním viděním.
  • Technici položili přes 17 km kabelů.
  • Hotel Paradise se podle žebříčku Google ČR, zveřejněného v roce 2012, stal nejvyhledávanějším pořadem na internetu.

Každý týden na vás čeká sedm dílů plných vášně, napětí a cesty za vítězstvím. 

Foto: FTV Prima

You may also like...