Vinograf opět přichází s festivalem Pinot Swings a s vinnou tramvají

Vinný bar Vinograf po létě opět vyráží do pražských ulic a oznamuje konání Pinot Swings, festivalu hudby a kvalitního vína. Ten 10. 9. 2022 proběhne na Senovážném náměstí, kde budou mít návštěvníci příležitost za tónů swingu ochutnat přes dvacet druhů pinotů z celé Evropy. V září taktéž ze zastávky Šumavská vyrazí Degustační gastrotramvaj. Součástí nevšední vyjížďky bude jak degustace vín, tak i výlet nejkrásnějšími ulicemi hlavního města. 

Stejně jako v loňském roce, i letos v sobotu 10. 9. 2022 proběhne na Senovážném náměstí festival Pinot Swings. Za zvuků swingové hudby si návštěvníci budou moci pod širým nebem vychutnat až 20 různých druhů vín a tradiční občerstvení z nabídky vinného baru Vinograf. Městskou atmosféru, dobrou hudbu, kvalitní jídlo i nevšední chuť Pinot Noir, Pinot Gris a Pinot Blanc si mohou milovníci vína přijít vychutnat už od 14:00. Vstup je pro všechny zdarma.


Do ulic Vinograf vyráží také skrze svou Degustační tramvaj, která jízdu zahájí 15. 9. 2022 na zastávce Šumavská. Své cestující proveze nejkrásnějšími pražskými místy, přičemž jim bude během cesty nabídnuto k degustaci šest druhů chutných vín. Na projížďce nebude chybět ani občerstvení ve formě tapas. Historická tramvaj celému zážitku dodá nevšední ráz. Pokud jste nestihli zářijové jízdenky, nezoufejte. Degustační tramvaj vyjede podruhé, a to hned v listopadu. Pár volných míst ještě zbývá. 

You may also like...