Vinograf oživí Senovážné náměstí svým tradičním zabijačkovým Fašankem

Vinný bar Vinograf pořádá v Praze další ročník zabijačkové slavnosti Fašank. Masopustovou atmosférou ožije Senovážné náměstí již v sobotu 28. ledna od 12 do 18 hodin. K masovým delikatesám bude hrát návštěvníkům hudba a samozřejmě nebude chybět ani víno a oblíbené pálenky.

Folklorní akci Fašank na Senovážném náměstí pořádá Vinograf pro účastníky zdarma každým rokem. V srdci Prahy tím odkazuje na původní tradice, které dokresluje svým jedinečným gastronomickým umění.

Hosté se mohou těšit ale i na tradiční zabijačkové hody plné tlačenek, jitrnic i jelit.  Pochutnají si také na prdelačce, ovaru a uzeném bůčku s čerstvým, křupavým chlebem dochuceným vejmrdou, hořčicí, křenem nebo domácí čalamádou. Sladkou tečkou na závěr budou kynuté plněné buchty všech druhů.

Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta a další. Vinograf také nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

You may also like...