Vinograf poprvé míří mimo Prahu. V Ostravě  otevírá vinný bar

Skupina vinných barů Vinograf expanduje do Ostravy, kde dnes otevřela svou čtvrtou pobočku. Ostravský bar bude plnohodnotný vinný bar s bohatou selekcí vín. Po úspěšném zkušebním provozu tapas baru počítá Vinograf s rozšířením nabídky, a to i o produkty teplé kuchyně. Vinograf bude prostřednictvím exkluzivní nabídky vína zároveň součástí populárního ostravského food marketu Černý kůň, který se nachází v těsném sousedství nové pobočky. Ostravští se po otevření  mohou těšit na standardní Vinografí kvalitu nabídky vín, servisu vína a studených pokrmů. 

Vinograf se v loňském roce rozrostl o vinný bar se sklepem pro eventy ve vinohradské Korunní ulici a o kamennou prodejnu Vinoshop. Nyní se rozhodl potěšit milovníky kvalitního vína i mimo Prahu. Jako první budou moci Vinografí pohostinnosti využít návštěvníci v Ostravě. Čeká je příjemné večerní posezení v baru s typickou nabídkou vín na skleničku a studeného občerstvení v podobě kvalitních uzenin, sýrů a dalších delikates vhodných k vínu, ale budou si také moci užít organizované společenské akce a degustace.

Ostravský bar se nachází v sousedství  food marketu Černý kůň, kde bude Vinograf v jednom z prodejních kontejnerů také nabízet návštěvníkům vybranou selekci vín. 

“Ostrava nás láká svou osobitostí. Zatím jsme se setkali s velkou srdečností a zdá se, že Ostraváci se na nás těší stejně jako my na ně. Věříme, že jim dokážeme nabídnout náš standard a do ostravského gastro světa přispět svým dílem. Těšíme se velmi i na vzájemnou podporu a spolupráci s místními podnikateli, s nimiž se již nyní domlouváme na různých eventech a aktivitách mj. ve veřejném prostoru,” nechává se slyšet Jan Horešovský, spolumajitel skupiny Vinograf. 

Vinný bar bude zatím otevřen vždy od úterý do neděle od 10 hodin dopoledne do večerních 10. Vinograf v Ostravě najdete na adrese Nádražní 1553.

Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním.

You may also like...