Voňavé cukroví se U Prince začne péct už brzy

Bauer Hotel Group působí již téměř 30 let na české gastronomické scéně. Hotely, restaurace a bistra v centru Prahy pod správou BHG dělají z metropole kouzelné místo. Součástí rodinné firmy je tým skvělých profesionálů v horeca segmentu.

Šéfcukrář Vojta Řehák je mistrem své profese. Pro celé Bauer Hotel Group připravuje vytříbené dezerty, dorty a zmrzliny. Vše v řemeslné kvalitě z těch nejlepších surovin. V těchto dnech se spustil předprodej cukroví od Prince. Co to znamená? Nyní je možnost objednání a během prosince doručení či vyzvednutí přímo U Prince.


Mírně kyselé linecké, rozvoněné perníčky, excelentní plněné ořechy, nepečená ale milovaná vosí hnízda, bezkonkurenční křehké vanilkové rohlíčky, syté išlské dortíčky, provoněné kokosky, křupavé griliášové tyčky, zajímavé pistáciové kuličky, které následují velmi oblíbené čokoládové kuličky. Toto je výběr druhů, které lze objednat po 1 kile nebo zvolit mix.

Jedno je jisté, U Prince se cukroví brzy začne péct. Kdo půjde okolo Staroměstského orloje jistě ucítí jeho vůni. Kdo i objedná, neskutečně si pochutná. Cena za kilogram je 1490 Kč.

You may also like...