Zastavte se u Stromu splněných přání v Atriu Flora

V Atriu Flora jsou Vánoce v plném proudu. Jak je již tradicí, i letos v obchodním centru najdete Strom splněných přání, díky němuž můžete potěšit děti z dětského domova. Navíc můžete pořídit i dárky pod vlastní stromeček, je tedy nejvyšší čas vyrazit rozdávat radost! 

Vánoce jsou za dveřmi a Atrium Flora je na ně plně připraveno. I letos v obchodním centru naleznete Strom splněných přání, díky němuž můžete přispět k radosti nejedné dětské dušičky. U stromu najdete malovaná přáníčka dětí z dětského domova v Žatci. Z vánočních přání si můžete některé vybrat a splnit, a to až do 24. 12. Na Štědrý den pak šťastné děti dárek obdrží. Pomozte s Atriem Flora rozdávat radost a zapojte se do této dobročinné akce. Kdy jindy než v těchto časech. I díky vám tak budou moct i děti v dětském domově zažít tajemné kouzlo Vánoc.

Na vánoční atmosféru se naladíte i díky vánoční výzdobě, která je v obchodním centru přímo dechberoucí a v každém probudí ducha Vánoc.

Pokud se vypravíte na hon za dárky pro děti z dětského domova nebo ulovíte i něco pod vlastní vánoční stromeček, určitě využijte možnost nechat si dárek rovnou zabalit. Profesionální placená balicí služba je pro vás k dispozici až do Štědrého dne, jestli se tedy necítíte na vlastní balení, neváhejte a zjednodušte si chystání vánočních dárků.

A pokud si s dárky ještě stále nevíte rady, Atrium Flora si pro vás přichystalo pomoc v podobě inspirace na svém webu atrium-flora.cz/special_page/vanocni-inspirace.

Veškeré informace o Stromu splněných přání, službách, obchodech nebo otevírací době o Vánocích můžete najít na webu www.atrium-flora.cz.      

You may also like...