Vybavení pro školáky nakoupíte v Atriu Flora

Prázdniny utekly jako voda a září je zase tady. Oblíbené Atrium Flora je ideálním místem pro rodiče, učitele i studenty, aby zde našli vše, co by se mohlo hodit pro úspěšný start do dalšího školního roku. Připravte se na něj!

Začátek nového školního roku je vzrušující čas, ušetřete si nervy a pojďte se na něj připravit na jediném místě, kde naleznete vše, co potřebujete. Atrium Flora nabízí široký výběr obchodů se školními potřebami, stejně tak zde můžete bez problému sebe i své ratolesti obléknout od hlavy až k patě.

V prodejnách Papýrek, Luxor, Papírnictví AKM pořídíte vše, co by se mohlo vám nebo vašemu potomkovi ve škole hodit. Vybavíte jej na hodiny výtvarné výchovy i pořídíte nové pastelky do penálu. Od sešitů a pera až po učebnice a školní tašky, najdete tu vše, co vaše dítě může potřebovat pro úspěšný školní start.  

Vybavení na tělesnou výchovu zase seženete ve sportovních prodejnách Intersport a Sport Vision. A protože jak se říká „sportem ku zdraví“, není nic jednoduššího než si vybrat: je libo švihadlo, míč nebo třeba pálka na badminton?

V Bambuli pořídíte třeba dáreček pro budoucího prvňáčka a ve Flying Tiger Copenhagen jistě přijdou vhod například lahve nebo svačinové boxy.

Obchody H&M a Lindex vás zase vybaví po estetické stránce, jejich široký výběr dětského (ale samozřejmě i dámského a pánského) oblečení upokojí každého malého parádníka či malou parádnici. Určitě totiž proběhne školní focení nebo se budou stavět v družině sněhuláci.

A až vám ze všech těch nákupů vyschne v hrdle, můžete si odpočinou a zahnat žízeň v Pearly Tea. Jejich nabídka všech různých čajů potěší každého mlsného strávníka.

Konkrétní akce jednotlivých nájemců naleznete na webových stránkách obchodního centra www.atrium-flora.cz.

You may also like...