Vylaďte svoji domácnost do oficiálních barev roku 2021, odstínů žluté a šedé

Pantone Color Institute již 20 let každoročně vyhlašuje barvu, která udává trendy v módě, designu i běžném životě. Pro letošní rok udělala společnost Pantone výjimku a zvolila odstíny hned dvou barev – základní šedou (Ultimate Grey) a jasně žlutou (Illuminating). Tyto odstíny mají nastavit ten správný směr pro letošní rok, protože v sobě snoubí sílu a vytrvalost s optimismem a radostí. Vylaďte sebe i svoji domácnost do těchto úžasných kontrastních barev.

Varná konvice SENCOR SWK 1816 o objemu 1,8 litru v módní žluté barvě rozzáří každou kuchyni. Se středovým konektorem, vodoznakem, vyjímatelným filtrem, trojnásobným bezpečnostním jištěním, podsvícením, zvukovým indikátorem a neklouzavými nožkami se stane skvělým každodenním pomocníkem.

Čajová konvice LAMART LT7057 s objemem 2,5 l je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a má madlo z vysoce odolného plastu. Konvice také obsahuje píšťalku pro signalizaci varu vody a je opatřena plastovým víčkem pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby. Navíc je určena pro všechny typy sporáků včetně indukčního.

Plně automatizovaný pákový kávovar Sage BES990 Oracle Touch zjednodušuje způsob, jak si vytvořit svoji oblíbenou kávu ve třech jednoduchých krocích – mletí a utempování kávy, uvaření kávy a úprava mléka. Můžete si snadno nastavit sílu kávy, texturu mléka i teplotu podle své chuti. Dokonce si lze vytvořit a uložit až 8 osobních nastavení kávy. Výrobce na model poskytuje prodlouženou záruku na 3 roky. 

You may also like...