Výrobce hodinek Leitners a Toyota pro hybridní budoucnost

Toyota je známá tím, že sponzoruje inspirativní jednotlivce a inovativní projekty. Tentokrát si vybrali českého výrobce hodinek Leitners, který se specializuje na vývoj hybridních hodinek. Spolupráce byla navázána prostřednictvím společnosti C&K a.s., která je oficiálním českým dealerem Toyota.

Toyota je od roku 1997 lídrem v oblasti hybridních automobilů a nyní podporuje Leitners, mladou evropskou značku hodinek, jejíž ambicí je být v budoucnu průkopníkem v oblasti hybridních hodinek. V přeneseném slova smyslu jsou vozidla jako stroje času, které pomáhají lidem přemisťovat se po různých místech v kratším čase. Hybridní hodinky Ad Maiora vyvinuté společností Leitners spojují klasické mechanické ukazování času a funkce chytrých hodinek s plnou výbavou, stejně jako hybridní automobily Toyota zvyšují zážitek z jízdy kombinací elektrického a benzinového pohonu bez jakýchkoli nevýhod.

Spolupráce se značkou Leitners začíná vozem Toyota C-HR MC19 v plné výbavě. Leitners vůz veřejnosti představil během Salonu výjimečných hodinek 2021 v Praze. Bude sloužit jako oficiální vozidlo, kterým se bude Leitners prezentovat na všech budoucích obchodních akcích.

Leitners a Toyota C-HR na veletrhu SEW 2021

Hodinářství a automobilismus jsou svým způsobem vrcholem techniky a obě značky vědí, že je čas na hybridní budoucnost. Nyní se můžete připojit k jejich hnutí a podělit se o své myšlenky a životní postoj k hybridnímu životu pomocí hashtagu #HybridYourLife na sociálních sítích.

V budoucnu budou společnosti Leitners a C&K a.s. spolupracovat v oblasti hybridních konceptů i obchodních příležitostí. Společnost Leitners předpokládá, že výrobu hybridních hodinek Ad Maiora zahájí v únoru 2022. Další zajímavé novinky ze spolupráce Leitners a Toyota budou oznámeny již brzy.

You may also like...