Zábava, koncerty, animační programy, drinky do bazénu. To vše najdete v Aquapalace Praha

Havajské léto v Aquapalace Praha je v plném proudu, 21 tobogánů, skluzavek, čtvrtkilometrová Divoká řeka a nejdelší tobogán v ČR vybízí k pokoření. Tropické počasí zase spíše nahrává tomu trávit čas venku na sluníčku u bazénu. Chtěli byste, ale potřebujete své ratolesti zabavit a ideálně své děti pouze z vpovzdálí hlídat s drinkem v ruce, který si budete dopřávat ponořeni ve vodě bazénu. Je to podle vás nereálná pohádka?

Nikoliv, to vše najdete v Aquapalace Praha, konkrétně drinky v bazénu to je Coral bar ve venkovní zóně, kde se můžete osvěžit míchaným nápojem a nevycházet přitom z vody, navíc aktuálně v rámci Havajského léta, které zde probíhá po celou dobu prázdnin až do konce srpna, si můžete vybírat z tradičních míchaných drinků pocházejících z jmenovaného exotického ostrova. O děti se zatím postarají zkušení animátoři, stačí vybrat z nabídky každodenních animačních programů. Pro nejmenší pak lze využít i dětský koutek s hlídáním zdarma.

Havaj pro každého

V rámci programu a doprovodných akcí Havajského léta, si tu své najde opravdu každý. V celém komplexu je nad rámec standardních celoročně dostupných atrakcí a tobogánů denně na výběr z velkého množství animací, pravidelně každý čtvrtek se tu konají hudební večery, ve většině restaurací a barů je nabízena havajská gastronomie. Pokud jste letos nebo ještě nikdy nebyli u moře, lze si vyzkoušet, jakou sílu mají vlny a například příliv, a to na simulátoru mořského vlnobití, který je aktivován v pravidelných intervalech. Během července a srpna také v prostorách Aquapalace Praha proběhne plno zajímavých doprovodných hudebních akcí, například koncert Chiary (29.7.), dívčí skupiny Lollipopz (6.8.) či oblíbeného dua Ben a Mateo (29.8.). V polovině srpna, přesně 15.8. se pak v čestlickém aquaparku uskuteční autogramiáda herců ze seriálu ZOO.


Zábava i relax

Vodní svět Aquapalace Praha nabízí nepřeberné množství atrakcí a zážitků ve třech tematických vodních palácích a rozsáhlé venkovní zóně s Divokou řekou a nejdelším tobogánem v ČR. Pokud byste raději relaxovali, určitě nevynechejte největší Saunový svět v ČR, s devatenácti saunami a prohřívárnami včetně nové ZEN sauny nebo se nechte hýčkat v luxusním Spa & Wellness. I zde všude probíhá Havajské léto, nabídka saunování je rozšířena o speciální letní ceremoniály a ve SPA & Wellness doporučujeme určitě vyzkoušet Havajskou masáž s tradiční technikou Lomi Lomi nebo Tropický rituál s peelingem dle vlastního výběru.

Více o aktuálním programu, koncertech či hudebních večerech najdete na www.aquapalace.cz

You may also like...