Žabka otevřela další dvě nové prodejny – v Praze Na Poříčí a v Brandýsu nad Labem

Dvě nové prodejny Žabka byly otevřeny v krátkém čase po sobě. První z nich se nachází v centru Prahy v ulici Na Poříčí, druhá pak v rezidentní části Brandýsu nad Labem. Zákazníkům nabízí čerstvé i trvanlivé potraviny, denní tisk a širokou nabídku služeb finančního servisu. Nakupující jistě ocení i dlouhou otevírací dobu 6-22 hodin, resp. 6-23 hodin.

Síť prodejen Žabka opět rozšiřuje své působení, s novou prodejnou se vrací do oblíbeného centra Prahy a první obchod otevírá v Brandýsu na Labem. Pohodlný nákup potravin s širokou nabídkou služeb finančního servisu v prostředí moderního obchodu, to je hlavní charakteristika stále populárnějších obchodů Žabka. „Naše prodejny kopírují aktuální zákaznické potřeby, tedy rychlý a pohodlný nákup v příjemném prostředí. Formát malého kompaktního obchodu s širokou nabídkou služeb je v současnosti velmi žádaný. I nadále proto velmi intenzivně hledáme další vhodné prostory pro naše nové obchody,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka v ČR.

O široké nabídce produktů i služeb se mohou zákazníci osobně přesvědčit i v obou nově otevřených obchodech. V centru Prahy v ulici Na Poříčí 35 byl otevřen obchod s celkovou rozlohou 61 m2, s plnou nabídkou služeb a otevírací dobou od pondělí do neděle 6-22 hodin. Na tomto obchodě byl zároveň poprvé použit i nový typ chladícího zařízení.  Vzhledem k umístění v centru Prahy, tedy v památkové zóně, bylo místo standardního použití loga využito písmomalířství. Obchodu se ujal dlouholetý franšízant sítě Rudolf Krivuš.

Poprvé míří Žabka do lokality Brandýsa nad Labem. V rezidentní části města v ulici Jasanovská 1494 otevřela na velkorysé prodejní ploše 150 m2 nový moderní obchod. Nachází se v polyfunkčním domě, který vznikl po rekonstrukci původního starého objektu. Obchod má zásadním způsobem zlepšit základní obslužnost pro nové obyvatele.

You may also like...