Žabka otevřela první prodejnu v administrativní budově v pražském Chodově

Nová prodejna Žabka se dnes otevřela v Park office centru Chodov. Obchod je součástí administrativních budov a tomu je přizpůsoben i samotný provoz. Standardní otevírací doba tak bude od 6 do 19 hodin, pondělí až pátek. V prosinci bude otevírací doba prozatím omezena na 7-14 hodin.

Obchody Žabka se dokáží přizpůsobit téměř každému prostoru i lokalitě. Příkladem této flexibility je i nově otevřená prodejna na pražském Chodově. „Jedná se o první vstup našeho podnikání do administrativních budov. Je to další důkaz univerzálnosti našeho obchodního modelu a věřím, že po návratu do normálu všichni docení šíři našich služeb,” říká Radim Lunda, generální manažer obchodní sítě Žabka.

V rámci Park office centra Chodov na adrese V Parku 2308 se zákazníkům otevírá moderní obchod o prodejní ploše 122 m2. Sortiment obchodu je přímo šitý na míru pracovníkům zdejších kanceláří. Pořídí zde čerstvé potraviny, ale i bohatou nabídku služeb finančního servisu, jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů. Specifika tohoto prostoru odráží i upravená prodejní doba, standardně bude od 6 do 19 hodin, aby přesně pokryla časové potřeby zdejších zákazníků. V rámci stávajících platných omezení je až do konce roku upravena na 7 – 14 hodin.

„V rámci naší expanze chceme vedle rezidentních obchodů otevírat i obchody v rámci administrativních budov a jsme rádi, že budeme moci o kvalitách našich služeb přesvědčit i zákazníky v této exponované lokalitě,” dodává Radim Lunda.

You may also like...