Začíná Veletrh vodních sportů – BOOT TULLN v Rakousku

Největší a nejrozsáhlejší veletrh lodí a vodních sportů ve střední a východní Evropě se koná od 7. do 10. března 2019.

Veletržní město Tulln pořádá tuto akci již 48 let.

V roce 2019 veletrh BOOT TULLN nabídne ještě více zábavy a ukázek, bude to prostě veletrh té nejvyšší kvality

Co čeká návštěvníky v roce 2019?

Protože se veletrh koná na začátku března, představí se v Tullnu poslední novinky ve vodních sportech a sportovního potápění v Rakousku. Asi 380 vystavovatelů z řad nejvýznamnějších firem v oboru, zde představí své inovativní produkty a získáte tak přehled o aktuálních novinkách v tomto segmentu.

NOVINKA: Díky nové potápěcí věži si na veletrhu BOOT TULLN můžete zkusit potápění

V duchu hesla – fascinující vodní sporty – na Rakouském veletrhu vodních sportů najdete řadu různých věcí, jako například:

Plachetnice a motorové jachty a čluny, lodě poháněné ekologicky šetrnými elektromotory, vybavení pro vodní sporty, sportovní katamarány, kajaky, kánoe, SUP, gumové rafty, pádlovací prkna (paddleboardy) a další rekreační čluny. Na veletrhu také najdete jedinečnou nabídku námořní výbavy. A samozřejmě zde najdete také vše pro potápěče, pořadatele námořních výprav, provozovatele plachtařských škol a přístavišť, včetně turistických informací o nejlepších destinacích pro vodní sporty.

V hale 10, v samotném srdci jachtařského centra návštěvníci najdou jachty velikosti 34 – 55 stop (10,4 – 16,7 m) od renomovaných výrobců. V Tullnu ale své produkty představí i následující výrobci menších jachet a plachetnic: Bavaria, Beneteau, B-Yachts, Dehler, Dufour, Elan, Grand Soleil, Hanse, J-Boats, Jeanneau, Maxus, Salona, Seascape, Sunbeam a mnoho dalších.

Hlavním tématem v hale 3 jsou motorové čluny, motorové jachty a lodě poháněné elektromotory. najdete zde nejen menší lodě, ale i luxusní motorové jachty délky 34 – 45 stop (10,4 – 13,7 m). Veletrh vodních sportů Boot Tulln je největší akcí svého druhu v Rakousku a celé střední a východní Evropě v oblasti inovativních a ekologicky šetrných lodí s elektromotorovým pohonem. Na veletrhu se představí následující značky: Absolute, Axopar, Bavaria, Bayliner, Beneteau, Boesch, Chris Craft, Cranchi, Frauscher, Italmar, Jeanneau, Quicksilver, Regal, Sea Ray, Terhi, Zar Formenti a mnoho dalších.

Ceny vstupného:

Dospělí 13,00 Euro, senioři, studenti a skupiny 11,00 Euro

Děti (6-15 let) 3,00 Euro

Otevírací doba: 10.00 – 18.00 h, výstaviště Tulln, Rakousko

www.boot-tulln.at

You may also like...